Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(32) 256 61 15

Strona:
schronisko-katowice.eu

Adres:
ul. Milowicka 1b,
40-312 Katowice

Udostępnij:

Aktualizacja

Radar ma już dom!!

O Mnie

Radar (229/17) ~ 2 lata
Radar to młody ok. 2-letni pies, który nastawiony jest pozytywnie do większości psów (choć ma swoje antypatie). Na agresję ze strony innych psów również powarkuje. Do większości ludzi nastawiony pozytywnie, choć woli towarzystwo kobiet. Na nieznanych mężczyzn szczeka ze strachu. Chętnie bawi się ze zwierzętami... Czytaj dalej ▾
Radar (229/17) ~ 2 lata
Radar to młody ok. 2-letni pies, który nastawiony jest pozytywnie do większości psów (choć ma swoje antypatie). Na agresję ze strony innych psów również powarkuje. Do większości ludzi nastawiony pozytywnie, choć woli towarzystwo kobiet. Na nieznanych mężczyzn szczeka ze strachu. Chętnie bawi się ze zwierzętami oraz człowiekiem.

Jednak gdy się zbytnio nakręci, zaczyna zbyt mocno podgryzać. Szybko się nudzi i trzeba wynajdywać mu nowe zabawy. Radar lubi być głaskany. Z chęcią też skacze, by zwrócić na siebie uwagę. A trzeba przyznać, że, jak na tak małego psa, dość wysoko skacze.

Na spacerach ciągnie, ale ze względu na to, że jest mały, nie jest to zbytnio uciążliwe. Pozwala się brać na ręce. Zna komendę siad i powoli uczy się komendy łapa. Ma nawyk łapania w pyszczek wszelkich latających owadów, dlatego trzeba uważać, aby nie zjadł np. osy.

Kontakt w sprawie adopcji: 723 415 362

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Katowice