Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
509 508 074

Mail:
krakowskie.bullowate@o2.pl

Strona:
facebook.com/Krakowskie.Bullowate.Do.Adopcji

Adres:
Kraków

Udostępnij:

O Mnie

Ramzes to pięknie zbudowany młody amstaff. Pierwszy raz trafił do nas 2 lata temu i ewidentnie był bardzo skrzywdzony przez człowieka. Nie umiał zaufać, uciekał przed dotykiem, bał się jakiejkolwiek bliskości. Został adoptowany ale bardzo szybko oddany. Trafił na ludzi, którzy nie potrafili zrozumieć tego, co Ramzes czuje, jakie skojarzenia... Czytaj dalej ▾ Ramzes to pięknie zbudowany młody amstaff. Pierwszy raz trafił do nas 2 lata temu i ewidentnie był bardzo skrzywdzony przez człowieka. Nie umiał zaufać, uciekał przed dotykiem, bał się jakiejkolwiek bliskości. Został adoptowany ale bardzo szybko oddany. Trafił na ludzi, którzy nie potrafili zrozumieć tego, co Ramzes czuje, jakie skojarzenia wywołuje u niego człowiek. 2 lata pracy z tym psiakiem sprawiły, że zaufał osobom, które dały mu szansę na poznanie siebie. W zamian za to on pokazał, jaki jest. Ram to niezwykle inteligentny i czuły pies, który kocha człowieka. Za smaczka zrobi wszystko.

W przeciągu ostatnich 2 lat był adoptowany jeszcze dwukrotnie, jednak po raz kolejny ludzie nie potrafili zrozumieć tego, że nie czuje się bezpieczny poza schroniskiem, u boku ludzi, których nie zna. W sytuacjach, w których czuł się zagrożony bywał bardzo niemiły. Rozwiązaniem jest czas, który trzeba mu dać. Adoptujących zawsze zachęca zachowanie Ramzeska w stosunku do ludzi, których zna tzn. wylegiwanie się brzuchem do góry, gdy jest wtulony, lizanie po twarzy i inne czułości. Nie potrafią jednak zrozumieć, że to efekt długiej pracy…

Szukamy mu domu, w którym dostanie to, czego potrzebuje i przekona się, jak to jest mieszkać w domu, u ludzi, którzy jego kochają. Jeszcze nigdy tego nie zaznał… Obecnie mieszka w krakowskim schronisku dla bezdomnych zwierząt.

Kontakt do wolontariusza : 669-611-196

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Krakowskie Bullowate