Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(12) 429 74 72

Mail:
biuro@schronisko.krakow.pl

Strona:
schronisko.krakow.pl

Adres:
ul.Rybna 3,
30-254 Kraków

Udostępnij:

O Mnie

Rocky został oddany do schroniska, ponieważ jego poprzedni właściciel sobie z nim nie poradził. To młody, duży i silny pies, ciekaw wszystkiego dookoła, przez co potrzeba sporo wysiłku by utrzymać go na smyczy. Potrzeba też nauczyć go pewnych zasad i zachowań, które nie zostały wpojone mu w poprzednim domu. Na... Czytaj dalej ▾ Rocky został oddany do schroniska, ponieważ jego poprzedni właściciel sobie z nim nie poradził. To młody, duży i silny pies, ciekaw wszystkiego dookoła, przez co potrzeba sporo wysiłku by utrzymać go na smyczy. Potrzeba też nauczyć go pewnych zasad i zachowań, które nie zostały wpojone mu w poprzednim domu. Na spacerze raczej nie zaczepia innych psów, po zapoznaniu potrafi się z niektórymi dogadać.

Lubi kontakt z człowiekiem, nie wykazuje w stosunku do niego agresji. Za smakołyk, ładnie usiądzie. Akceptuje kaganiec. To pies o charakterze wiecznego szczeniaka, którego radość nigdy nie opuszcza i zaraża pozytywną energią.

Jest pełen energii, która wprost go rozpiera. Najchętniej cały spacer przebyłby biegiem, dlatego idealnie sprawdził by się w aktywnym domu, gdzie spędzałby czas z właścicielem na wspólnym bieganiu, zabawach i długich spacerach.

ROCKY P 116/09/16
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2015r.
WIELKOŚĆ: DUŻY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD WRZEŚNIA 2016 r.
Kontakt do wolontariusza: tel. 503 757 874

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Kraków