Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(12) 429 74 72

Mail:
biuro@schronisko.krakow.pl

Strona:
schronisko.krakow.pl

Adres:
ul.Rybna 3,
30-254 Kraków

Udostępnij:

O Mnie

Romek to kilkuletni mały czarny psiak, został przywieziony do schroniska z Liszek przez pana, który był świadkiem pogryzienia Romka przez innego psa. Romek w stosunku do ludzi jest bezproblemowym, bardzo miłym pieskiem. Można by rzec, istny aniołek, tylko aureoli brakuje ;) Bardzo lubi głaskanie i przymila się do każdego. Na... Czytaj dalej ▾ Romek to kilkuletni mały czarny psiak, został przywieziony do schroniska z Liszek przez pana, który był świadkiem pogryzienia Romka przez innego psa. Romek w stosunku do ludzi jest bezproblemowym, bardzo miłym pieskiem. Można by rzec, istny aniołek, tylko aureoli brakuje ;) Bardzo lubi głaskanie i przymila się do każdego. Na smyczy chodzi ładnie.

Niestety Romek inne psy zaczepia. Przez cały swój dotychczasowy pobyt w schronisku nie miał szczęścia w zawieraniu psich przyjaźni. Nie bez powodu mu się obrywa, bo chyba każdego psa, z którym był w boksie próbował atakować. Na wybiegu jest zdecydowanie lepiej niż w pomieszczeniu. Niemniej jednak, Romek powinien być raczej psim jedynakiem w domu, gdyż inne samce prowokuje do konfliktów lub mógłby zamieszkać z suczką, gdyż ostatnio dogadał się z niewielkimi suniami, z którymi dzieli boks.

Romek został adoptowany we wrześniu, przez wydawałoby się odpowiedzialne małżeństwo w średnim wieku, które miało sprawić, że w nowym domu Romek poczuje się jak w raju. Został zwrócony na drugi dzień, bo "nie spodobał się babci". Nie potrafimy uwierzyć w powód jego oddania, to tak uroczy kochający ludzi pies... Oby tym razem trafił lepiej.

ROMEK P 31/09/17
PRZYBLIŻONA DATA UR. 2012 r.
WIELKOŚĆ: MAŁY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD SIERPNIA 2017 r.

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Kraków