Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(12) 429 74 72

Mail:
biuro@schronisko.krakow.pl

Strona:
schronisko.krakow.pl

Adres:
ul.Rybna 3,
30-254 Kraków

Udostępnij:

O Mnie

Rosa to bardzo kochana starsza sunia. Jest bardzo mądra i potrafi to wykorzystywać ;) Lgnie do ludzi, spacer na wybiegu bez człowieka jej nie zadowala, uwielbia spędzać czas z opiekunem. Jest bardzo miła, ale nienachalna. W boksie zachowuje czystość, ale zapewne cierpi na lęk separacyjny, bo strasznie skubie drzwi. Czytaj dalej ▾ Rosa to bardzo kochana starsza sunia. Jest bardzo mądra i potrafi to wykorzystywać ;) Lgnie do ludzi, spacer na wybiegu bez człowieka jej nie zadowala, uwielbia spędzać czas z opiekunem. Jest bardzo miła, ale nienachalna. W boksie zachowuje czystość, ale zapewne cierpi na lęk separacyjny, bo strasznie skubie drzwi.

Rosa źle znosi samotność, trudno ją zamknąć w boksie po spacerze, dlatego najlepszym domem byłby dla niej taki, w którym większość czasu jest ktoś obecny. Mieszka z mniejszą suczką i dogadują się dobrze, dzięki towarzystwu trochę lepiej znosi zamknięcie. Sunia ma dobre relacje z innymi psami, preferuje towarzystwo nieco bardziej żwawych, gdyż nie lubi się nudzić. W ogóle nie widać po niej wieku, jest energiczna i pełna wigoru. Jednak nie jest nadmiernie ruchliwa i potrafi ładnie chodzić na smyczy.

Rosa trafiła do schroniska z dużym guzem na szyi, niedawno przeszła operację jego usunięcia. W celu zasięgnięcia bardziej szczegółowych informacji o stanie zdrowia suni należy kontaktować się ze schroniskowym weterynarzem.

Ta wspaniała, przemiła sunia bardzo prosi o dom na jesień życia. Schronisko to nie miejsce dla istoty tak kochającej ludzi i ceniącej ich towarzystwo.

ROSA P 99/07/17
PRZYBLIŻONA DATA UR. 2005 r.
WIELKOŚĆ: DUŻA
STERYLIZACJA: TAK
W SCHRONISKU OD LIPCA 2017 r.

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Kraków