Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(32) 256 61 15

Strona:
schronisko-katowice.eu

Adres:
ul. Milowicka 1b,
40-312 Katowice

Udostępnij:

Aktualizacja

Saba ma już dom!!

O Mnie

Saba (788/16) ~ 8 lat
Saba to około 8-letnia, kochana suczka z lekką nadwagą. Całe swoje życie spędziła na pilnowaniu firmy. Nie wie, co to dom, własne posłanie i kochający właściciel. Obecnie w schronisku poznaje wszystko od nowa. Na pierwszy rzut oka widać, że człowieka obdarza bezgraniczną miłością i jest... Czytaj dalej ▾
Saba (788/16) ~ 8 lat
Saba to około 8-letnia, kochana suczka z lekką nadwagą. Całe swoje życie spędziła na pilnowaniu firmy. Nie wie, co to dom, własne posłanie i kochający właściciel. Obecnie w schronisku poznaje wszystko od nowa. Na pierwszy rzut oka widać, że człowieka obdarza bezgraniczną miłością i jest on dla niej najważniejszy.

Uwielbia się przytulać i być głaskana. Gdy ma możliwość od razu wskakuje na kanapę i siada obok opiekuna. Z każdą napotkaną osobą musi się przywitać i wyżebrać odrobinę pieszczot. Jest w trakcie nauki chodzenia na smyczy, gdyż nigdy wcześniej nie miała z nią styczności. Jest bardzo mądra, na spacerach trzyma się opiekuna i chodzi na luźnej smyczy.

W ciągu dwóch spacerów nauczyła się komendy siad, jest także w trakcie nauki innych komend. Idealnie nada się dla osoby starszej, ale także do domu z małymi dziećmi. Odradzamy jednak dom z innymi psami! Saba ma krótką sierść, łatwą w pielęgnacji.

Kontakt w sprawie adopcji: 692-269-457, madzia.uje93@gmail.com

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Katowice