Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(34) 361 65 66

Mail:
schronisko.czestochowa@gmail.com

Strona:
schronisko.czestochowa.pl

Adres:
ul. Gilowa 44/46,
42-202 Częstochowa

Udostępnij:

O Mnie

Imię: Snap
Płeć: pies
Rok Urodzenia: 2005
Rasa: mix
Umaszczenie: czarne
Wielkość: duży
Sterylizacja/kastracja: tak
Numer karty: 310/15
Boks: O 11

Opis: Snap to duży, szorstkowłosy pies. Szybki, silny i inteligentny. Kocha spacery i ma doskonałą kondycję. Będzie doskonałym partnerem dla osoby aktywnej fizycznie. Potrafi przeskoczyć nawet dość spory... Czytaj dalej ▾
Imię: Snap
Płeć: pies
Rok Urodzenia: 2005
Rasa: mix
Umaszczenie: czarne
Wielkość: duży
Sterylizacja/kastracja: tak
Numer karty: 310/15
Boks: O 11

Opis: Snap to duży, szorstkowłosy pies. Szybki, silny i inteligentny. Kocha spacery i ma doskonałą kondycję. Będzie doskonałym partnerem dla osoby aktywnej fizycznie. Potrafi przeskoczyć nawet dość spory płot, dlatego polecany jest do domu z ogrodem i z wysokim, solidnym ogrodzeniem. W stosunku do innych zwierząt raczej obojętny.

Snap nie należy do psów nadmiernie okazujących swoje uczucia do człowieka. Wyjątkiem jest wyjście na spacer. Wtedy szaleje z radości. Gdy jednak wybiega się do woli, można liczyć na serię pieszczot, a nawet kilka "pocałunków". Snap potrzebuje odpowiedzialnego domu, który zapewni mu dużo ruchu i człowieka, który miłością, ale także i stanowczością utrzyma w ryzach jego niezależny charakter. Snap jest wyjątkowym psem dla wyjątkowego człowieka. Szuka nowego domu od 5.05.2015 r.

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Częstochowa