Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(32) 256 61 15

Strona:
schronisko-katowice.eu

Adres:
ul. Milowicka 1b,
40-312 Katowice

Udostępnij:

O Mnie

Stich to niewielki psiak, który ma w sobie nieco z pinczera małpiego i shih tzu. Na początku swojego pobytu w schronisku psiak prezentował się od nie najlepszej strony, często pokazując ząbki. Przypuszczamy jednak, że wynikało to głównie z jego strachu i dezorientacji. Wystarczyło kilka tygodni i wolontariackich spacerów, by psiak... Czytaj dalej ▾ Stich to niewielki psiak, który ma w sobie nieco z pinczera małpiego i shih tzu. Na początku swojego pobytu w schronisku psiak prezentował się od nie najlepszej strony, często pokazując ząbki. Przypuszczamy jednak, że wynikało to głównie z jego strachu i dezorientacji. Wystarczyło kilka tygodni i wolontariackich spacerów, by psiak z małego potworka zmienił się w uśmiechniętego, merdającego ogonkiem pieszczocha.

Chłopak szybko przywiązuje się do opiekuna, coraz szybciej przekonuje się także do nowych osób. Lubi kontakt z człowiekiem, czego nie można niestety powiedzieć o relacjach z innymi czworonogami. Poza suczką, z którą trafił do schroniska, a obecnie dzieli boks, Stich reaguje agresją na prawie każdego psa, dlatego najlepiej byłoby, gdyby w nowym domu był jedynym zwierzątkiem.

Nie możemy także brać za pewnik zmiany jego zachowania - Stich nadal może na sytuację stresową zareagować dość nieprzewidywalnie, więc nie polecamy go jako towarzysza zabaw dzieci, zwłaszcza malutkich. Psiak szybko i chętnie uczy się nowych komend, jest bardzo inteligentny, z czego potrafi zrobić użytek i znaleźć sposób na realizację swoich pomysłów, które nie zawsze mogą spodobać się opiekunowi.

Dlatego Stich powinien trafić do osoby doświadczonej, która dostrzeże w nim nie tylko słodki pyszczek, lecz także będzie potrafiła, w razie potrzeby, poskromić jego charakterek. Wtedy psiak z pewnością odwdzięczy się długoletnią przyjaźnią i ogromem radości, wniesionej w życie nowego właściciela.

Kontakt w sprawie adopcji: kasia.romaniuk@interia.pl, 792 171 327
Stich (429/17) ~ 7 lat

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Katowice