Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(12) 429 74 72

Mail:
ktoz@ktoz.krakow.pl

Strona:
ktoz.krakow.pl

Adres:
ul. Floriańska 53,
31- 019 Kraków

Udostępnij:

O Mnie

Szary to około 5 letni psiak, z którym los już niejeden raz obszedł się okrutnie. 3 lata temu został odebrany osobie, która nie powinna opiekować się żadnym żywym stworzeniem, po roku czekania znalazł dom u wspaniałego człowieka. Żyli wygodnie i szczęśliwie przez 2 lata, po czym niespodziewanie śmierć opiekuna przerwała... Czytaj dalej ▾ Szary to około 5 letni psiak, z którym los już niejeden raz obszedł się okrutnie. 3 lata temu został odebrany osobie, która nie powinna opiekować się żadnym żywym stworzeniem, po roku czekania znalazł dom u wspaniałego człowieka. Żyli wygodnie i szczęśliwie przez 2 lata, po czym niespodziewanie śmierć opiekuna przerwała idyllę.

Szary z łóżka trafił prosto za kraty. Widać, że jest mu ciężko. To nie pierwszy raz w jego życiu, kiedy został z niczym. Stoi całymi dniami przy kracie i wpatruje się w drzwi - pewnie ma nadzieję, że jego ukochany Pan zaraz po niego przyjdzie. Niestety Szary już nigdy nie zobaczy swojego Pana, już nigdy nie poczuje na łbie dotyku jego ciepłej ręki, nigdy nie usłyszy łagodnego głosu, pełnego miłości. Jest skazany na samotność.

Szary jest bardzo miłym, łagodnym psem. Kiedyś był wesoły i pogodny. Jednak ostatnie przeżycia odebrały mu radość, pies bardzo potrzebuje domu, aby znów móc cieszyć się życiem. Jest kochanym psiakiem. Pięknie chodzi na smyczy, nie przeszkadzają mu inne czworonogi. Wystarczy mu ciepły kąt i kochające ludzkie serce...

Kontakt: tel.: 602 118 659, e-mail: porebska_beata@o2.pl

Zwiń ▴