Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(12) 429 74 72

Mail:
ktoz@ktoz.krakow.pl

Strona:
ktoz.krakow.pl

Adres:
ul. Floriańska 53,
31- 019 Kraków

Udostępnij:

O Mnie

Szeryf, lepszego imienia nie można było mu nadać. Wygląda groźnie i taki właśnie jest. Z całą bezwzględnością okazuje miłość do opiekuna. Atakuje miłością. Doskakuje z całusami. Startuje z przytulankami. Chodzi za opiekunem, jak cień i uwielbia zabawy. Kiedy wyczuje, że jesteście, jak równy z równym, że się go nie boisz... Czytaj dalej ▾ Szeryf, lepszego imienia nie można było mu nadać. Wygląda groźnie i taki właśnie jest. Z całą bezwzględnością okazuje miłość do opiekuna. Atakuje miłością. Doskakuje z całusami. Startuje z przytulankami. Chodzi za opiekunem, jak cień i uwielbia zabawy. Kiedy wyczuje, że jesteście, jak równy z równym, że się go nie boisz staje się otwarty i daje zrobić ze sobą dosłownie wszystko. Jest wspaniałym kompanem w każdej sytuacji.

Najbardziej na świecie kocha spacery. Prowadzony stanowczo idzie bardzo grzecznie, wesoło merdając ogonkiem w podziękowaniu za wyciągnięcie z boksu. Psiak potrzebuje opiekuna, który pokaże mu, że nie zawsze on będzie stawiał warunki. To naprawdę fantastyczny pies, ale mocno skrzywdzony przez człowieka. Początkowo jest nieufny, ale wystarczy okazać mu szacunek i serce i jesteś kupiony w 100%. Niech Cię nie przeraża jego majestatyczny wygląd.

W głębi serca ta psina to naprawdę dobre stworzonko, zupełnie zagubione w swoim obecnym, małym schroniskowym światku. Psiak potrzebuje przestrzeni i odpowiedzialnej opieki. Nie powinien mieszkać w domu, w którym są inne zwierzęta oraz małe dzieciaki. Co prawda na spacerze nie ekscytuje się zbytnio innymi psami, ale bywa zaczepny w stosunku do hotelowych kolegów. Do agresywnych raczej nie należy. Przy człowieku, który mu pomaga, który okazuje szacunek i troskę Szeryf jest wdzięcznym i miłym chłopakiem. Wierzymy, że znajdzie dom, bo z pewnością o takim marzy i już na pewno na taki zasługuje.

Więcej informacji: Aleksandra, tel. 725 023 884

Zwiń ▴