Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(32) 256 61 15

Strona:
schronisko-katowice.eu

Adres:
ul. Milowicka 1b,
40-312 Katowice

Udostępnij:

O Mnie

Toro zdecydowanie nie ma szczęścia. Ponad trzy lata grzeje schroniskowy boks, mimo to dalej ma nadzieję, że ktoś da mu szansę i pozwoli cieszyć się życiem z dala od krat. Ma koło 7 lat, więc do najmłodszych już nie należy, jednak dalej potrafi pokazać, jak cudownym psem jest. Jest psim... Czytaj dalej ▾ Toro zdecydowanie nie ma szczęścia. Ponad trzy lata grzeje schroniskowy boks, mimo to dalej ma nadzieję, że ktoś da mu szansę i pozwoli cieszyć się życiem z dala od krat. Ma koło 7 lat, więc do najmłodszych już nie należy, jednak dalej potrafi pokazać, jak cudownym psem jest. Jest psim indywidualistą, ale nie zmienia to faktu, że człowiek jest dla niego bardzo ważny, tylko okazuje to w inny od reszty psów sposób.

Uwielbia pieszczoty, jednak nie upomina się o nie nachalnie, a cierpliwie czeka, aż nadarzy się do nich okazja. Z przyjemnością chodzi na spacery, ciesząc się na swój sposób chwilami spędzonymi z człowiekiem, jednak czasem zamiast zabaw z właścicielem woli leniuchowanie lub węszenie w krzakach. Komend uczy się bardzo szybko, a ćwiczenia z brainworku nie są dla niego wyzwaniem. Potrafi na komendę siadać, warować, podawać obie łapy, ćwiczy też na agility. Najbardziej na świecie kocha jedzenie, dałby się pokroić za jakikolwiek kęs obojętnie jakiego jedzenia, stąd jego waga jest dość zawyżona.

Nie interesuje się zabawkami. Do psów jest nastawiony pozytywnie, wyjątkiem są Yorki, za którymi nie przepada. Na początku spaceru może ciągnąć, jednak po czasie się uspokaja i idzie grzecznie koło opiekuna. Sprawdziłby się jako kompan dla rodziny ze starszymi dziećmi, dla osoby samotnej, a nawet jako stróż posesji, o ile miałby codziennie zapewnione spacerki i kontakt z opiekunem. Toro ma krótką, łatwą w pielęgnacji sierść.

Toro (489/14) ~ 7 lat
Kontakt w sprawie adopcji: 725 095 727

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Katowice