Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Trufelek

Schronisko Bytom

Adoptuj!

Telefon:
(32) 395 21 75

Mail:
schroniskobytom@opoczta.pl

Strona:
schroniskobytom.pl

Adres:
ul. Łaszczyka 18,
Bytom Miechowice

Udostępnij:

O Mnie

Ostatnio przechadzając się po Schronisku co rusz widźmy psy, które w Schronisku nie powinny być. Trafiają ich zastraszające ilości. Jak to jest? Czy nagle w ludziach wyczerpał się zapas empatii? Czy w dzisiejszych czasach nikt nie chce przyklęknąć nad psem potrzebującym pomocy, i w końcu po wielu miesiącach zaniedbań trafia... Czytaj dalej ▾ Ostatnio przechadzając się po Schronisku co rusz widźmy psy, które w Schronisku nie powinny być. Trafiają ich zastraszające ilości. Jak to jest? Czy nagle w ludziach wyczerpał się zapas empatii? Czy w dzisiejszych czasach nikt nie chce przyklęknąć nad psem potrzebującym pomocy, i w końcu po wielu miesiącach zaniedbań trafia on na ulicę, a później do nas?

Jak mamy to racjonalnie wytłumaczyć? Tak wiele psich dramatów... trzymane w karygodnych warunkach, niekochane...
Jednim z nich jest Trufelek. Trafił do nas jako łysy, poraniony, pokaleczony kłębek nerwów. Mocno zaniedbany, przerażony, a zaledwie 6 letni psiak.

Teraz Trufel jest piękny, grubiutki, długowłosy, bardzo przyjacielki. Kocha ludzi, kocha spacery i towarzystwo. {Przyjemnośc sprawia obszczekiwanie przechodniów, i zawadiackie merdanie tyłeczkiem. Jednocześnie jest bardzo stateczny i grzeczny. Mimo swoich przeżyć jest bardzo normalnym psem :-)

Trufelek z nadzieją otwieraja swoje malutkie serduszko - życie potwornie go skrzywdziło, doświadczył zapewne wiele złego - a mimo to nadal portafi K O C H A Ć. Czy jeszcze na jego drodze trafi się jakiś promyk nadziei i dobry człowiek przyklęknie nad nimi, pogłaszcze i postanowi przytulić do serca?

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Bytom