Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(32) 256 61 15

Strona:
schronisko-katowice.eu

Adres:
ul. Milowicka 1b,
40-312 Katowice

Udostępnij:

O Mnie

Watson (342/17) ~ 11 lat
Watson złapie za serce każdego. Starszy, owczarkowaty psi pan, dla którego los nie był łaskawy. Watson jest bardzo spokojnym i posłusznym psem, idealny kompan dla ludzi lubiących domowe zacisze. Dziadek nie narzuca się nikomu, do psów jest obojętny, za to uwielbia być blisko człowieka. Czytaj dalej ▾
Watson (342/17) ~ 11 lat
Watson złapie za serce każdego. Starszy, owczarkowaty psi pan, dla którego los nie był łaskawy. Watson jest bardzo spokojnym i posłusznym psem, idealny kompan dla ludzi lubiących domowe zacisze. Dziadek nie narzuca się nikomu, do psów jest obojętny, za to uwielbia być blisko człowieka.

Komendy są mu znane, w końcu tyle lat za nim, ale bolące stawy nie pozwalają mu na wiele. Spacer to przyjemność wolno, spokojnie; tylko czy uda mu się iść na taki poza murami schroniska? Jestem przekonana, że gdyby znalazł sie ktoś, kto dałby mu odrobinę miłości i ciepły, suchy kąt, Watson odwdzięczyłby się najlepiej, jak tylko potrafi pies. Jako jego opiekunka mam nadzieję, że jego właściciele zobaczą jak merda ogonem, bo w schronisku to bardzo trudne do spełnienia marzenie.

Kontakt: 732 852 569

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Katowice