Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(12) 429 74 72

Mail:
biuro@schronisko.krakow.pl

Strona:
schronisko.krakow.pl

Adres:
ul.Rybna 3,
30-254 Kraków

Udostępnij:

O Mnie

Wolan to około 5 letni pies w typie owczarka niemieckiego. Został znaleziony, był parę miesięcy w adopcji, jednak został zwrócony, ponieważ nie bronił terenu posesji.

Wolan, kiedy tylko nadarzy się okazja, lubi uciekać z boksu, w dodatku jest agresywny do zwierząt, co nie stanowi zbytnio dobrego połączenia. Jednak Wolan... Czytaj dalej ▾
Wolan to około 5 letni pies w typie owczarka niemieckiego. Został znaleziony, był parę miesięcy w adopcji, jednak został zwrócony, ponieważ nie bronił terenu posesji.

Wolan, kiedy tylko nadarzy się okazja, lubi uciekać z boksu, w dodatku jest agresywny do zwierząt, co nie stanowi zbytnio dobrego połączenia. Jednak Wolan to naprawdę cudowny pies, który w stosunku do człowieka nie wykazuje żadnej agresji i można z nim robić raczej wszystko. Uwielbia biegać, długie spacery w terenie to dla niego czysta przyjemność. Na neutralnym terenie chodzi na smyczy coraz lepiej, mniej ciągnie, na psy też mniej reaguje (choć i tak trzeba uważać, bo jedne minie bez reakcji, do innych się burzy). Wolan uwielbia wodę, pływać, tarzać się w kałużach/błocie..

Kiedyś notorycznie buntował się przed powrotem do boksu, kładł się, zapierał się, nie chciał iść. Teraz na szczęście mu się to już prawie wogóle nie zdarza, ewentualnie po za krótkim, za mało męczącym spacerze. Akceptuje kaganiec. Szukamy domu bez innych zwierząt. Wolko poleca się do adopcji.

Numer w schronisku: P 80/10/14
Telefon do wolontariuszki: 725134535 (najlepiej wysłać SMS z prośbą o kontakt)

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Kraków