psiortal.pl Contact RSS

niewidomy pies


Jeden dzień z życia Snapiego, zupełnie niewidomego psa adoptowanego ze schroniska. Widać, że radzi sobie świetnie i nie ma co bać się adopcji ślepaczków.

Cezar - niewidomy podopieczny fundacji Cerber z Torunia szuka swojego domu. Pies znaleziony w okolicach Grudziądza aktualnie znajduje się pod opieką Pani...

Komentarze do: Niewidomy pies aportuje. Dodaj komentarz. Jednak Pies to najlepszy przyjaciel człowieka :) Poprostu Bardzo ŁAdnie i Pozytywnie :) Odpowiedz.

Pies niewidomy, 5-letni, niekastrowany, waga powyżej 40 kg. Został znaleziony na ulicy, bez opieki, bez nadzoru, pozostawiony sam sobie, w otaczającej go ciemności, gdzie czoła musiał stawić...

Duffy to pies ratunkowy, który przez poważnie rozwiniętą cukrzycę stracił wzrok. Z racji tego, że to pies ratunkowy, jego opiekunowie zdecydowali się na wykonanie operacji.

• Hoshi stał się niewidomy w wieku 11 lat. Pies przeszedł zabieg usunięcia oczu • Od tego czasu jest nierozłączny ze swoim psim przyjacielem • Pies imieniem Zen stał się psim przewodnikiem dla...

Znajdź w galerii najlepsze darmowe zdjęcia o następującej tematyce: niewidomy pies. Pobierz wszystkie zdjęcia i używaj ich, jak chcesz, nawet do celów komercyjnych.

Samson to niewidomy, kilkuletni pies, który został uratowany ze schroniska przed uśpieniem. Jest dość duży (waży ok. 30 kg), kudłaty i lubi przebywać na zewnątrz (w domu jest niespokojny).

Niewidomy pies Kimchi ma swojego czworonożnego przewodnika! Jego psi przyjaciel ma na imię Ginger i nie odstępuje swojego kompana nawet na krok!

Oglądasz tag niewidomy pies, zobacz najnowsze obrazki 2017 roku - zabawne memy, śmieszne zdjęcia, najlepsze demotywatory niewidomy pies 2017 r. i extra humor oraz śmieszne obrazki...

Niewidomy pies po operacji po raz pierwszy widzi swoich właścicieli.

Niewidomy pies ma kota przewodnika. Niewidome psy z psami przewodnikami. Niewidomy piesek ma psa przewodnika.

Filmik, na którym niewidomy pies Kimchi jest prowadzony przez swojego czworonożnego Wideo, które stało się hitem sieci, pokazuje jak niewidomy pies Kimchi ostrożnie schodzi ze schodów.

Para z organizacji Hope for Paws(tł. Nadzieja dla czworonogów) uratowała tego psa i zapewnili nowy dom.

Strażacy z amerykańskiego Sacramento uratowali niewidomego psa, którego przez dwa dni szukali właściciele. Jak się okazało, 10-letni husky znalazł się w kanalizacji. REKLAMA.

Ten pies nie jest ciężko chory tylko niewidomy. On nie cierpi ze swojego kalectwa tylko z braku miłości. Panie redaktorze!!!Jak niewidomy pies moze kogoś wypatrywać???Chyba wyczekuje...

Niewidomy terrier Glenn i bulterier Buzz są najlepszymi przyjaciółmi. Porzucone przez poprzedniego właściciela, nigdy nie zostawiły siebie...

11-letni pies Charlie od kilku lat jest niewidomy. Dotychczas radził sobie dobrze, ale ponieważ w ostatnim czasie zaczął wolniej się poruszać i stracił humor, jego właściciele postanowili znaleźć mu...

Niewidomy Psy.. Proszą o DOMY.. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Radomiu. Nie widzę. Jestem niewidomy. Trudno żyć w schroniskowym boksie. Trudno trafić do swojej drewnianej budki..

Niewidomy pies z Bośni szukając pożywienia na okolicznych polach wpadł do suchej i głębokiej studni. Po niedługim czasie bawiące się tam okoliczne dzieci usłyszały szczekanie.

Niewidomy na przejściu. Kliknij po więcej świetnych memów i obrazków dostępnych na jeja.pl! Niewidomy na przejściu. Gdy chcesz poderwać dziewczynę. Podczas stosunku.

Już wtedy przeczuwał, że będzie z niego wspaniały pies terapeuta. I tak się stało. Najpierw ukończył zwykłe szkolenie, a potem uzyskał certyfikat psa terapeuty.

⬇ Pobierz zdjęcia stockowe Niewidomy z najlepszej agencji fotografii stockowej ✔ rozsądne ceny ✔ miliony zdjęć stockowych royalty-free premium w wysokiej jakości, obrazów i fotek.

20.00. Zobaczylem ze na przejsciu dla pieszych stoi niewidomy z pieskiem. Wiec postanowilem zatrzymac sie przed owym przejsciem i przepuscic delikwenta. Ziomeczek w volvo z naprzeciwka tez...

Para dostała zgłoszenie, z którego jasno wynikało, że pies jest w bardzo złym stanie. Ekipa zdała sobie sprawę, że odnaleziony w śmieciach piesek jest niewidomy.

Glen i Buzz to dwa około dziesięcioletnie psy, które potwierdzają w 100%, że prawdziwa przyjaźń może istnieć nie tylko pomiędzy ludźmi, ale także między zwierzętami.

Zobacz najciekawsze publikacje na temat: niewidomy pies. Smiley to niewidomy pies, który pomaga chorym ludziom. Zobaczcie, jak mu się to udaje.

WYBIERZ REGION. TAG: niewidomy pies. • Mustang trafił do schroniska 17 kwietnia 2012 roku. Jest psem niezwykle łagodnym, miłym i towarzyskim.

5 maj 2020 12 sty 2019 11 paź 2020 6 lut 2016 4 sie 2020 3 dni temu 16 kwi 2020 25 mar 2019 2 sie 2020 20 lut 2019 5 gru 2016 6 sty 2016

About niewidomy pies

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly