psiortal.pl Contact RSS

Dbać o swoje psy najlepsze możliwe sposoby z tych wskazówek

Dbać O Swoje Psy Najlepsze Możliwe Sposoby Z Tych Wskazówek

Posiadanie psa jest bardzo poważną odpowiedzialnością. Twoim zadaniem jest, aby pies szczęśliwy i zdrowy zawsze. Ucząc się wszystkiego, co można o byciu dobrym właścicielem psa, który wie, co robią, możesz być pewien, że wszystko pójdzie dobrze dla Ciebie i Twojego psa.

Nigdy nie uderzaj swojego psa. Istnieją lepsze sposoby, aby wyszkolić psa bez konieczności uciekania się do przemocy. Najlepszym sposobem na szkolenie psa jest wzmocnienie pozytywnych zachowań za pomocą smakołyków i uwagi. Negatywne zachowanie powinno być traktowane z rufowym i dezaprobatą głosu, w przeciwieństwie do uderzania zwierzęcia.

Psy dont' mówić tak powinieneś nauczyć się jego nie-werbalny język. Jeśli oni wydawać się niezdecydowany przy spotykanie się rezygnować inny psy albo społeczeństwo, nie czynić nie siła wzajemne oddziaływanie. Może to prowadzić do złego zakończenia dla psa, innego psa lub drugiej osoby. Uważaj na te niewerbalne sygnały i działaj odpowiednio.

Uważaj, aby twój pies był chłodny podczas podróży latem samochodem. Wyrównywać rezygnować twój klimatyzacja u, ten pies maj zostać przegrzany w jego pieścić nosidełko. Prosty i tani zaradczy jest zamrożenie kilka galonów dzbanki wody i umieszczenie ich w pobliżu niego, gdzie może zwijać się i ochłodzić.

Podczas jesteś trudny wobec uczyć twój pies nowy podstępy, powinieneś zawsze być cierpliwy. Różne psy będą uczyć się rzeczy inaczej. Jeśli twój pies nie jest okazja w górze pewien nowy podstęp bezpośrednio, dawać jego czas. Możesz również spróbować zmienić metodę nauczania. Twój pies maj ustosunkować się polepszyć wobec pewien różny zbliżyć się.

Podając psa kąpiel, upewnij się, że tylko umieścić na szampon, który jest przeznaczony dla psów. Za pomocą letniej wody, uzyskać całe ciało mokre, a następnie rozpocząć stosowanie szamponu do twarzy, pracy na swój sposób w dół ich ciała. Poczekaj kilka minut, a następnie Weź ręcznik i zetrzeć Suds z twarzy zwierzęcia. Zmyć resztę szamponu, jak również.

Szczotkowanie zębów psa jest ważne, ale to nie jest łatwe. Jeśli Twój pies jest opór, raz dziennie po prostu podnieść usta i palcem, aby pocierać zęby lekko. Zrób to szybko na początku, a następnie zacząć rysować czas spędzasz wykonywania tej akcji. To pomoże im uzyskać do wykorzystania w procesie. Po tym, można rozpocząć korzystanie z rzeczywistego pędzla i pasty do zębów.

Bądź dobrym sąsiadem i zniechęcić psa od szczekania, chyba że jest ostrzeganie o niebezpieczeństwie. Najliczniejszy społeczeństwo dostać przyzwyczajać wobec ten zdrowy od ich pies wyśpiewanie, oprócz inni znaleźć ono pewien stały irytacja. Jeśli twój pies szczeka często, rozważać rozmowa z twój badać zwierzę około co kulisy być powodujący ono i jak możesz umieścić pewien zatykać wobec ono, pod kątem każdy' sake.

Jeśli twój pies ma długi włos, zrobić pewny wobec wziąć ten czas wobec przyciąć ten futro wokoło jego stopy. Jeśli ty uznawać twój psy' włos wobec rosnąć także długi, oni puszka w stanie nie dostać rzeczy przebijał w ich futro. Może to prowadzić do urazów między poduszkami stóp i wokół paznokci.

Bądź ostrożny w czasie Bożego Narodzenia z psem w domu; to najbardziej ruchliwa poś godzina roku w klinikach dla zwierząt 24/7! Rzeczy podobny wiszący i drzewo światła nawiązywać do niebezpieczeństwa wobec twój pies, równie oni kulisy zostać splątany albo gryźć ich droga w dół wobec surowy druty. Najpiękniejsze rośliny bożonarodzeniowe są również niebezpieczne dla zdrowia psa, więc należy zwrócić szczególną ostrożność podczas wakacji.

Szczotkuj psa często, nawet jeśli ma krótkie włosy. To jest dobre dla jego płaszcz i skórę i może ostrzegać o ewentualnych problemów, takich jak pchł, Tiki i egzemy. Pies będzie również korzystać z uwagi i szczotkowanie go regularnie będzie trzymać więcej jego futro z latania wokół domu i lądowania na meble i dywany.

Zaakceptować ten starzenie się przebieg w twój pies i znać jak wobec spotykać jego zmieniający się potrzeby. Twój starszy pies może wymagać zmian w diecie, więcej odpoczynku i nie być tak zabawny, jak kiedyś. To nie znaczy, że powinien być pozostawiony do zestarzeć się w kącie. Dostosuj się do jego potrzeb i spraw, aby jego złote lata były przyjemne!

Nigdy nie zostawiaj psa w domu w spokoju przez więcej niż kilka godzin każdego dnia. Na przykład, jeśli planujesz przebywać z dala od domu przez kilka dni, powinieneś znaleźć miejsce, w którym mogą je znaleźć, gdzie mogą uzyskać regularną opiekę. Psy mogą stać się niespokojny, gdy pozostawiony sam na dłuższy czas, więc należy wziąć pod uwagę ich uczucia i zapewnić im opiekę, że potrzebują.

Bądź odpowiedzialnym właścicielem psa, aby dobrze reprezentować gatunek. Na przykład, Pit Bulls obawiają się, a często nawet znienawidzony w większości miejsc w tych dniach, ze względu na nieodpowiedzialne własności. Ludzie mają tendencję do obwiniania zwierząt, gdy w rzeczywistości jest to czynnik ludzki wpływający na zachowanie psa. Trenuj swojego psa dobrze i pozostawić dobre wrażenie na innych!

Nigdy nie dać twój pies daleko pod kątem wolny, bez względu na to jak rozpaczliwy możesz czuć się wobec dostać uwalniać od ono szybko. Nawet jeśli nie możesz dbać o zwierzę, nadal twoim obowiązkiem jest mieć pewność, że będzie miało dobre życie. Zamiast tego, trochę czasu, aby zbadać osobę, która da go i pobierać opłatę za ponowne naprowadzanie, aby upewnić się, że poważnie traktują o ochocie nad zwierzęciem.

Bez względu na to, jaki rodzaj lub długość futra ma twój pies, ważne jest, aby były regularnie szczotkowane. Rezygnować regularny szczotkowanie, twój pies' futro maj zostać matowy. Matowe futro może powodować stan zapalny skóry psa i jest bardzo trudne do usunięcia. Ponadto, szczotkowanie ich futro regularnie pozbywa się martwych włosów i pomaga rozprowadzać oleje.

Psy uwielbiają na świeżym powietrzu. W przeważającej części, psy naprawdę cieszyć się na zewnątrz i jest w stanie rozciągnąć nogi. Pamiętaj o tym przy wyborze odpowiedniego psa dla swojej rodziny. Jeśli ty żyć w an mieszkanie, to nie jest rzeczywiście sprawiedliwy iść patrzeć na pewien pies ów potrzeby los od wykonywać, jeżeli nie jesteś planujący u jogging rezygnować twój pies dwa razy dziennie.

Rzeczy, których się tu nauczyłeś, powinny pomóc ci dostać się tam, gdzie muszą być. Będziesz miał większe nagrody, jeśli dokonasz kilku zmian, aby zapewnić zakwaterowanie dla swojego psa. Tu jest dużo radość w pies posiadanie podczas ty wziąć ten troszczyć się wobec czynić rzeczy prawy.

About Dbać o swoje psy najlepsze możliwe sposoby z tych wskazówek

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly