psiortal.pl Contact RSS

Doskonała rada na temat opieki nad psem

Doskonała Rada Na Temat Opieki Nad Psem

Jeśli idziesz ulicą, prawdopodobnie zauważysz, że wiele osób posiada psa. Być może jesteś właścicielem, jak również, i chcesz wiedzieć trochę więcej o nich. Ten artykuł nauczy Cię podstaw opieki nad psem, wraz z innymi wskazówkami. Czytaj dalej, a będziesz ekspertem od psów w krótkim czasie.

Psy dont' mówić tak powinieneś nauczyć się jego nie-werbalny język. Jeśli oni wydawać się niezdecydowany przy spotykanie się rezygnować inny psy albo społeczeństwo, nie czynić nie siła wzajemne oddziaływanie. Może to prowadzić do złego zakończenia dla psa, innego psa lub drugiej osoby. Uważaj na te niewerbalne sygnały i działaj odpowiednio.

Twój pieścić potrzeby szczepienia, dużo w ten sam droga ów twój dziecko nie. Niektóre typowe szczepienia, które psy wymagają obejmują wściekliznę, zapalenie wątroby i dysemper. Każdy zwierzak jest inny, a każdy będzie miał inny harmonogram szczepień. Twój weterynarz jest pewien wielki zasób jeśli chodzi o który szczepienia jesteście prawy pod kątem ten wiek i rasa od twój pieścić.

Przywożąc psy na wakacje, opłaca się zrobić zdjęcie z nich, aby utrzymać w telefonie. Gwarantuje to, że w przypadku zgubienia się, masz aktualne zdjęcie, gotowe do pokazywania się lub używane w ulotkach.

Powstrzymać się od podejmowania sesji szkoleniowych z psami zbyt długo. Rozszerzony sesje puszka w może zrobić pewien pies opony na zewnątrz i stać się nudzić łatwo podczas jesteś trudny wobec uczyć im nowy rzeczy. Ogranicz swoje sesje treningowe do 20-30 minut, ponieważ pomoże to zachować pełną uwagę psa.

Jeśli jesteś na rynku dla nowego szczeniaka, upewnij się, że będziesz miał wystarczająco dużo czasu, aby poświęcić swoje szkolenie. Średnio, trzeba wziąć młodego psa na zewnątrz do jego działalności osiem razy dziennie i że może zająć dużo z dala od harmonogramu. Trening zajmuje więcej czasu i cierpliwości niż większość ludzi zdaje sobie sprawę.

Podczas treningu psa, to jest zawsze najlepiej włączyć korzystanie z sygnałów ręcznych oprócz korzystania z poleceń słownych. Twój pies puszka metalowa obliczać na zewnątrz rzeczy łatwiejszy podczas oni dostać tych sygnały. Wypróbuj oba sposoby udzielania poleceń, aby zobaczyć, co działa najlepiej.

Trzymaj psa w zdrowej wagi. Wiele psów ma nadwagę, i tak jak ludzie, może to prowadzić do problemów zdrowotnych. Ludzie mają tendencję do objadać swoich psów, a wiele również karmić je tabeli skrzy. Pies nie potrzebuje tyle kalorii, ile większość ludzi myśli; porozmawiać z weterynarza o ile należy karmić go każdego dnia, a co jedzenie jest najbardziej odpowiedni. Weterynarz będzie doradzać na podstawie jego wielkości, wieku i stylu życia.

Uczyć twój pies zostać wytrenowany, chociaż ów ty dont' roślina u poświęcając dużo czas wobec nadzwyczajne wydanie reklamacyjne podstępy. Pies musi zrozumieć podstawową hierarchię domu i powinien być przygotowany do słuchania i uczenia się przez całe życie. Ćwicz podstawy, takie jak "siedzieć" i "w dół" na początku i wprowadzić coś nowego co jakiś czas.

Pazury psa muszą być przycięte. To może być bardzo bolesne dla psa, jeśli jego paznokcie zaczynają Curling pod. Zakup niektórych maszynki do paznokci w lokalnym sklepie PET to dobry pomysł. Jeśli nie jesteś wygodny robi to samemu, można zabrać go do fryzjerzy i ich zrobić za bardzo mało pieniędzy.

Czas jest kluczem przy sprowadzaniu psa do domu. Spróbuj wprowadzić go do nowego domu w weekend lub gdy masz kilka dni wolnego. Poświęć trochę czasu, aby poznać się nawzajem - to sprawi, że poczuje się znacznie bardziej komfortowo, gdy musi spędzać czas w domu sam. Ponadto, jeśli masz dzieci, upewnij się, że nie przytłaczają go na początku. Jeśli masz inne zwierzęta w domu, należy zachować szczególną ostrożność podczas wprowadzania nowego przyjazdu.

Daj swojemu psu świetne miejsce do spania. Każdy pies potrzebuje łóżka, aby zadzwonić do własnego, który jest kontrolowany temperaturą i wygodne. Jeśli nie, pies może naprzemiennie miejsca do spania między niepożądanymi miejscami, takimi jak sofa, gdy nie oglądasz. Łóżko daje mu również wielkie poczucie bezpieczeństwa i przynależności.

Kiedy jesteś właścicielem psa, zazwyczaj rozumiesz ogólne koszty posiadania, takie jak jedzenie, wizyty weterynarza i Pielęgnacja. Ogólnie pomijane koszty to sytuacje awaryjne. Chociaż nie może zdarzyć się często, powinieneś mieć trochę pieniędzy odłożyć na wszelkie zagrożenia, które mogą powstać. Lepiej być przygotowanym na wizytę weterynarza awaryjnego niż zastanawiać się, jak masz zamiar zapłacić za to.

Przed twój pies wyposażony rezygnować pewien mikroczip, pewny i sprawdzanie ten baza danych od ten zakład ów wola zapas jego informacja. Nie wszystkie z nich są sobie równe i chcesz wiedzieć, że otrzymasz szybką odpowiedź, jeśli twój pies jest zagubiony. Poszukaj dużej bazy danych, która łączy się ze schroniskami i weterynarzami w pobliżu.

Jeśli jesteś bardzo entuzjastycznym właścicielem czystej hodowli psa, Dołącz do lokalnego AKC. Są one aktywną grupą społeczną, gdzie można podzielić się swoją miłością do swojego psa, wiele nauczyć się i poznać nowych przyjaciół też. Doświadczenie może również pomóc przygotować Ciebie i Twojego psa do zawierania konkursów i wygrywać pokazy!

Psy puszka się często dostać kawałki przy krok u szkło i inny gruz. Jeśli ty plama pewien cięcie u twój psy' łapa, czysty ono przy pomocy an antyseptyczny przed bandażowanie ten cięcie. Idź do weterynarza, jeśli wydaje się, że cięcie jest bardzo głębokie.

Jeśli Twój pies jest zawsze picie z toalety, próbować wymiana jak ty zapewnić jego rezygnować woda. Najbardziej wolą to zimno i świeże, stąd atrakcją do łazienki, więc kupić fontannę lub termicznie izolowane danie do utrzymania jego wody w bardziej atrakcyjnej temperaturze. Ponadto, dodać kostki lodu, gdy jest gorąco się i on dysząc

Jak widać, nie jest strasznie trudno poradzić sobie z opieką nad psem. To zajmuje trochę czasu i cierpliwości, ale można zrobić dobrze na to. Wystarczy wziąć w wszystko, co czytałem tutaj i powinieneś być w stanie pomóc psu żyć szczęśliwym i zdrowym życiem.

About Doskonała rada na temat opieki nad psem

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly