psiortal.pl Contact RSS

Doskonały artykuł z wieloma świetnymi wskazówkami na temat psów

Doskonały Artykuł Z Wieloma świetnymi Wskazówkami Na Temat Psów

Kiedy adoptujesz psa, nigdy nie wiesz, co dostaniesz. Jak pudełko czekoladek, każdy pies jest inny. To powiedziawiu, istnieje kilka rzeczy, które mają ze sobą wspólnego, takich jak bezwarunkowa miłość. Aby twój pies był najlepszy, musisz być najlepszym właścicielem, więc przeczytaj poniższą radę.

Unikaj nalegania, że Twój pies towarzysko ładnie z każdym innym mijania psa. Eksperci zalecają, że Twój pies być w stanie tolerować wprowadzeniom poprzez wąchania i eying z innym zwierzęciem, ale powiedzmy, zmuszając problem może tworzyć problemy. Zaakceptuj swojego psa prowadzić podczas spotkania i pozdrowienia innych zwierząt i pozwolić na naturalną interakcję.

Zawsze daj psu dużo uwagi i uczucia. Gdy pies zachowuje się prawidłowo, upewnij się, że niech pies wie, że jesteś szczęśliwy i dać im pewne uczucia. Pomoże to wzmocnić dobre zachowanie i pies będzie starał się zachowywać w ten sposób dla pozytywnej uwagi..

Gdy podróżujesz ze swoim zwierzakiem, nie skąpić na opakowaniu. Oczywiście trzeba być dobrze dostarczone z jego żywności, wody i żadnych leków może być na, ale eksperci radzą, że również przynieść jego pielęgnacji dostaw, dokumenty szczepień, Tagi i dodatkowe smyczy. Również przynieść płaski arkusz, gdy pies będzie na meblach hotelowych.

Uważaj, aby twój pies był chłodny podczas podróży latem samochodem. Wyrównywać rezygnować twój klimatyzacja u, ten pies maj zostać przegrzany w jego pieścić nosidełko. Prosty i tani zaradczy jest zamrożenie kilka galonów dzbanki wody i umieszczenie ich w pobliżu niego, gdzie może zwijać się i ochłodzić.

Weź dorosłą psa do weterynarza co najmniej raz w roku. Weterynarz sprawdzi, czy psy szczepionki na bieżąco. Ponadto, weterynarz sprawdzi zęby psa i objawy życiowe. Jeśli jakieś poważne problemy zdrowotne lub behawioralne wymyślić rocznych checkups, powinieneś zobaczyć weterynarza wcześniej.

Jeśli zauważysz, że pies dostaje suchą skórę w zimie, prawdopodobnie trzeba go szczotkować częściej. W ten sposób pozbyć się starych futra i pomóc ich gruczołów olejowych działa prawidłowo. Spróbuj szczotkowanie raz rano i raz wieczorem, aby zobaczyć, czy to sprawia, że różnica dla Twojego zwierzaka.

Pamiętaj, aby pokazać swoim psem wiele pochwały i miłości, gdy robią coś dobrego. On musi zrozumieć, że jest to słuszna rzecz. Będzie to również stanowić zachętę dla psa, aby być dobrym.

Złe zachowanie psa powinno być zawsze korygowane, gdy widzisz pierwsze oznaki. Ignorowanie ono puszka w może współpracownik twój pies wobec ustalić życie zły zwyczaje. Im dłużej czekasz na rozwiązanie problemu, tym gorszy będzie problem. Twój pies może skrzywdzić kogoś, w tym ciebie, więc utrzymać go pod kontrolą.

Znać ten podstawy od pieścić pierwsza- pomoc jeśli masz pewien pies w twój rodzina. Jest w stanie szybko reagować w nagłych wypadkach, takich jak pies jest ugryziony przez węża, może oznaczać różnicę między życiem a śmiercią. Przeczytać pewien dobry książka u ten przedmiot albo zapytać twój badać zwierzę wobec brief ty u ten podstawy.

Bądź silny, gdy przychodzi czas powiedzieć Goodby do ukochanego psa. Wielu właścicieli zachować zwierząt cierpiących na utrzymanie ich w życiu i to nie jest sprawiedliwe dla psa. Skonsultować się z weterynarza, a następnie porozmawiać z rodziną. Jeśli nadszedł czas na część drogi z psem, zrób to, co najlepsze dla niego.

Jeśli masz psa z ekstremalnym niepokojem separacji, możesz pomóc zmniejszyć go, odtwarzając muzykę lub pozostawiając telewizor na każdym razem, gdy wychodzisz z domu. Ów współpracownik ten pies czuć podobny ktoś jest wokoła. Ten mały dotyk puszka w może współpracownik twój pies czuć najemca niespokojny równie on czeka twój powrót.

Psy puszka się często dostać kawałki przy krok u szkło i inny gruz. Jeśli ty plama pewien cięcie u twój psy' łapa, czysty ono przy pomocy an antyseptyczny przed bandażowanie ten cięcie. Idź do weterynarza, jeśli wydaje się, że cięcie jest bardzo głębokie.

Jeśli masz młodsze dzieci w domu, upewnij się, że próbujesz nauczyć ich, jakie zachowanie jest odpowiednie z psem. Niech wiedzą, zasady i co mogą zrobić. Niektórzy psy jesteście liczniejszy tolerancyjny od trwający skakał u, ciągnął u, i grać rezygnować niż inny psy.

Na zewnątrz doghouses nie są wystarczające, aby utrzymać futrzany przyjaciel wygodne w chłodne dni. Musisz również zapewnić coś w rodzaju pościeli dla niego. Do wyboru słoma, siano, cedrowa pościel, a nawet koce. Upewnij się, że często zmieniasz pościel, bez względu na to, co zdecydujesz, aby upewnić się, że nie ma żadnych błędów i pleśń nie rośnie.

Powinieneś regularnie czyścić jedzenie i naczynia wodne swojego zwierzaka. Tak jak nie chcesz stale jeść i pić z misek, które nie są bardzo czyste, twój pies też nie. Umyj je codziennie i utrzymuj świeżość jedzenia i wody.

Daj swojej psiej miłości, tak jak z dzieckiem. Psy są przeznaczone do życia w grupach, a w tych ustawieniach wydają się być czułe ze sobą przez cały dzień. Wobec dawać twój pies co ono potrzeby ty musi uwidocznić ono miłość przez pieszczoty i tuląc się. To tylko wzmocnić następnie więź, że będziesz miał przez lata.

Podczas ty zrobić ten decyzja stać się pewien pies, to jest ważne ów masz ten właściwy typ od płot w twój stocznia. Oczywiście, wielkość ogrodzenia, którego potrzebujesz, zależy od rodzaju psa, który dostaniesz. Im większa rasa, tym wyższe powinno być ogrodzenie.

Jeśli ty potrzeba pewien pies który kocha ty równie ty miłość jego, ty ma być traktować jego prawica droga. Gdy już wiesz, czego potrzeba, aby osiągnąć ten wysoki poziom opieki, jesteś gotowy do pracy. Czytanie tego artykułu było pierwszym krokiem, więc przejdź do kroku drugiego: zaczynając korzystać z porady!

About Doskonały artykuł z wieloma świetnymi wskazówkami na temat psów

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly