psiortal.pl Contact RSS

Doskonały artykuł ze wspaniałymi pomysłami na psy

Doskonały Artykuł Ze Wspaniałymi Pomysłami Na Psy

Psy są znane z tego, że są wielkimi zwierzętami, ponieważ są lojalne i przyjazne. Jednakże, jeśli ty dont' znać jak wobec poprawnie troszczyć się pod kątem pewien pies, oni mogą być zmartwienie. Jeśli you're dziwić się co możesz czynić wobec pewny' jesteś pies jest trwający opiekować się poprawnie, przeczytać przez ten przedmiot uważnie.

Rozważ nauczanie swoich sygnałów ręki psa wraz z rozkazów słownych. Spójność i praktyka są kluczem do nauczania psa tych niewerbalnych poleceń. Wielu właścicieli denerwować i uciekać się do poleceń słownych, ale dobrze wyszkolony pies powinien zrozumieć zarówno. Spróbuj użyć tylko komendy słowne, gdy pies jest poza zasięgiem wzroku, ale gdy bliska, używać tylko sygnały ręki.

Uważaj, aby twój pies był chłodny podczas podróży latem samochodem. Wyrównywać rezygnować twój klimatyzacja u, ten pies maj zostać przegrzany w jego pieścić nosidełko. Prosty i tani zaradczy jest zamrożenie kilka galonów dzbanki wody i umieszczenie ich w pobliżu niego, gdzie może zwijać się i ochłodzić.

Pamiętaj, aby zachować wszystkie leki w niedostępnym dla dzieci i zwierząt. Psy mogą mieć bardzo negatywne skutki uboczne nawet niewielkie ilości leków przeznaczonych dla ludzi. Jeśli, przypadkiem, pies nie jeść niektóre pigułki, skontaktuj się z weterynarza od razu.

Podczas jesteś trudny wobec uczyć twój pies nowy podstępy, powinieneś zawsze być cierpliwy. Różne psy będą uczyć się rzeczy inaczej. Jeśli twój pies nie jest okazja w górze pewien nowy podstęp bezpośrednio, dawać jego czas. Możesz również spróbować zmienić metodę nauczania. Twój pies maj ustosunkować się polepszyć wobec pewien różny zbliżyć się.

Niektórzy ludzie uważają, że konieczne jest kąpiel psa często. Prawdą jest, że chyba, że Twój pies dostanie się do czegoś, aby się zabrudzić, potrzebują tylko skąpany raz co dwa do czterech miesięcy. Kąpiel częściej może rozbierać skórę olejów potrzebnych do zdrowego płaszcze i skóry.

Nie denerwuj się, jeśli twój pies nie chce się ubrać. To staje się coraz bardziej popularne, aby ubierać psa w ubrania dla psów, ale niektóre psy po prostu nie podoba uczucie posiadania ubrania na. Jeśli twój pies nie wymaga nie rozluźniać za ten ubranie jest uchowawczynić, powinieneś usunąć ten odzież wobec zapobiec twój pies trudny wobec usunąć ono przy sam.

Aby zapobiec kobiecie psa z zajścia w ciążę, być na poszukiwania razy staje się w ogniu. Jest to możliwe dla mężczyzny, aby odebrać jej zapach z dala. Może to spowodować walkę lub impregnację, jeśli mężczyzna pies spoty ją.

Kiedy jesteś przekąski, Twój pies może patrzeć na Ciebie z dużymi, żebractwa oczy, prosząc o leczeniu. Czasami to jest w porządku, ale niektóre pokarmy są złe dla psów. Niektóre pokarmy nie można dać psu są czekolada, winogrona, lub kofeiny. Takie pokarmy mają tendencję do szkodzenia zdrowiu psów.

Upewnij się, że kupujesz odpowiedni obroża dla swojego psa w celu zapewnienia jego zdrowia i bezpieczeństwa. Jeśli kołnierz jest zbyt stracić, może stać się snagged na coś. Jeśli ten kołnierz jest także tight, ono maj ograniczać ten pies' oddychanie zdolność. Pozostawić na dwie przestrzenie palców między psem a kołnierzem.

Ukarać psa ostrożnie. Nigdy nie należy karać psa za zgorszenie, które wydarzyło się ponad piętnaście minut temu, ponieważ twój pies prawdopodobnie nie ustanowi związku między karą a złym zachowaniem. Jeśli złapiesz psa niewłaściwie zachowując się, powiedzieć nie w mocnym głosem i mieć psa siedzieć w kącie na kilka minut.

Jeśli ćwiczenie twój pies jest więcej niż ty puszka w dłoń, powinieneś rozważać posyłanie ono wobec posłuszeństwo szkoła. Zrobić niektórzy badanie wobec dowiedzieć się liczniejszy około ten różny posłuszeństwo szkoły w twój powierzchnia i porozmawiać wobec inny pies właściciele wobec znaleźć ten najwyższa oferowana cena szkoła możliwy. Najlepiej jest wysłać psa do szkoły posłuszeństwa, podczas gdy jest jeszcze młody szczeniak.

Należy porozmawiać z weterynarzem o microchip Identyfikatory. Twoje dane kontaktowe mogą być łatwo przechowywane wewnątrz mikroczipa i większość weterynarzy lub schronisk posiada skaner, którego mogą użyć do skanowania mikrochipa. Ten wola znacznie zwiększyć twój szanse od dostawanie twój pies w tył w case ono dostaje zgubiony.

Bez względu na to, jaki rodzaj lub długość futra ma twój pies, ważne jest, aby były regularnie szczotkowane. Rezygnować regularny szczotkowanie, twój pies' futro maj zostać matowy. Matowe futro może powodować stan zapalny skóry psa i jest bardzo trudne do usunięcia. Ponadto, szczotkowanie ich futro regularnie pozbywa się martwych włosów i pomaga rozprowadzać oleje.

Ważne jest, aby dać psu mnóstwo ćwiczeń. Ten czyni wola promować pewien zdrowy styl życia pod kątem twój pies i ty. Jest to szczególnie w przypadku, gdy pies, o który mowa jest bardzo energiczny. Jeśli ty dawać twój pies wystarczający wykonywać, to jest najemca prawdopodobny on albo ona wola przyczynowy problemy wnętrze ten ognisko domowe.

Powinieneś mieć twój psy wykastrowany albo rodzaju nijakiego przed oni osiągnąć ten wiek od sześć miesiące. Spaying przed twój pies jest dojrzały puszka w stanie niechylić ich ryzyko od rozwój pierś rak. Neutering zapobiega mężczyzn psów z rozwijających się problemów, które mogą mieć wpływ na jądra i prostaty. Ten rodzaju nijakiego przebiegu także postoje osobisty płodzi od psy z trwający agresywny.

Zajęty psy wydają się być szczęśliwsi. Psy się nudzić tak łatwo. Prowadzi to do żucia i innych negatywnych zachowań. Należy pamiętać, że zmęczone psy są szczęśliwe psy. Tak utrzymywać twój pies zajęty wobec zapewnić on zachowuje się poprawnie.

Psy powinny zrozumieć, że muszą szanować ludzi każdej wielkości, nawet dzieci. Pies średniej wielkości może łatwo powalić małe dziecko w dół. Chociaży jeśli ty czynić nie mieć dzieci w twój ognisko domowe, powinieneś zrobić pewny twój pies jest towarzyski rezygnować społeczeństwo rezygnować społeczeństwo przy wizyta przyjaciele rezygnować dzieci.

Pies jest żywym i oddychającym członkiem rodziny i musi być dobrze traktowany. Dzięki wskazówkom i sztuczkom, które właśnie przeczytałeś, powinieneś być w stanie odpowiednio dbać o swojego zwierzaka. Just wziąć twój czas i mieć pewny ty zobaczyć pewien badać zwierzę jeśli tam są wszelki nagły wypadek.

About Doskonały artykuł ze wspaniałymi pomysłami na psy

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly