psiortal.pl Contact RSS

Najlepsze wskazówki dotyczące opieki nad szczenię

Najlepsze Wskazówki Dotyczące Opieki Nad Szczenię

Czy jesteś gotowy, aby zmienić życie psa? Niezależnie od tego, czy już go posiadasz, czy planujesz go przyjąć, nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jak naprawdę dobrze się nimi opiekować. Ten artykuł szczegóły kilka świetnych pomysłów, niektóre może nigdy nie myślałem o przed, odnoszące się do psów, więc czytaj dalej.

Gdy podróżujesz ze swoim zwierzakiem, nie skąpić na opakowaniu. Oczywiście trzeba być dobrze dostarczone z jego żywności, wody i żadnych leków może być na, ale eksperci radzą, że również przynieść jego pielęgnacji dostaw, dokumenty szczepień, Tagi i dodatkowe smyczy. Również przynieść płaski arkusz, gdy pies będzie na meblach hotelowych.

Nigdy nie zabrać ze sobą psa podczas lotu podczas gorących letnich miesięcy, chyba że linia lotnicza zapewnia klimatyzuje kabinę dla niego. Większość głównych przewoźników używać ten sam powierzchnia pod kątem pieszczochy równie oni czynić pod kątem ładunek, znaczenie twój pies wola ma być znosić niektórzy ładny wysoki temperatury równie ty podróżować wobec twój przeznaczenie, zagrażający jego kasa.

Jeśli Twój pies dostaje zgubiony, to jest bardzo nieprawdopodobny ów ty wola zobaczyć jego znowu jeśli on ma właściwy identyfikacja. Tagi mogą przyjść, więc najlepszym rozwiązaniem jest mikrochip. To jest szybki wobec wyrażać w Twój pies, i ono przyczyny minimalny dyskomfort. Po prostu zarejestruj chip ID po jego wprowadzeniu, a zwierzę zawsze będzie miał jego identyfikacji z nim.

Jeśli jesteś zainteresowany w dostarczanie twój pies rezygnować ten najzdrowszy od diety i wykonaniem pozytywny wkład wobec ten ziemia' środowisko naturalne, zrobić jego żywność z podstaw. Możesz kupić lokalnie uprawiane składniki organiczne i zapewnić mu wszystkie białka, węglowodany i tłuszcze, których potrzebuje bez konserwantów przy jednoczesnym zmniejszeniu ilości odpadów z opakowań.

Zabierz psa do weterynarza regularnie. Ten maj wydawać się podobny an dodatkowy wydatek ów ty dont' potrzebować, oprócz podczas ty wziąć twój pies wobec ten weterynarz, on puszka resyce twój pies pod kątem choroby i zrobić pewny on jest w ten najwyższa oferowana cena od zdrowie. To oczywiście zapobiega problemom w dół drogi.

Pieścić- dowód twój ognisko domowe przed przynosić pewien pies w ono, tak jak ty byłby pod kątem pewien pełzanie maluch. Musisz przenieść coś toksycznego na wyższą półkę i rozważyć niebezpieczeństwo, jakie rośliny mogą stwarzać, jeśli skubane przez psa. Pamiętaj, że anty-zamrożenie jest śmiertelne i że pozostawienie takich rzeczy jak grosze lub kredki na podłogach może stanowić zagrożenie zadławienia dla ciekawskich szczeniąt.

Bądź ostrożny w czasie Bożego Narodzenia z psem w domu; to najbardziej ruchliwa poś godzina roku w klinikach dla zwierząt 24/7! Rzeczy podobny wiszący i drzewo światła nawiązywać do niebezpieczeństwa wobec twój pies, równie oni kulisy zostać splątany albo gryźć ich droga w dół wobec surowy druty. Najpiękniejsze rośliny bożonarodzeniowe są również niebezpieczne dla zdrowia psa, więc należy zwrócić szczególną ostrożność podczas wakacji.

Jeśli jesteś na napięty budżet w domu, zastanów się uważnie przed uzyskaniem psa. Kosztują setki dolarów rocznie, ale wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, dopóki nie rozwidlą pieniędzy. W zależności od wielkości i regularnych wymagań konserwacyjnych nowego psa, możesz być coraz w drodze nad głową i zmuszony do rozstania się z nim później, więc upewnij się wcześniej.

Podczas treningu psa, spójność jest wszystko. Muszą być spójne przez cały czas. Jeśli Twój pies nie jest dozwolony wobec skakać u społeczeństwo podczas oni chodzić w, dont ' uznawać twój pies wobec czynić ono wyrównywać jeśli pewien osoba mówi oni dont ' umysł trwający wyskoczył u. Należy również upewnić się, że każdy, kto jest wokół psa rozumie zasady i są zgodne z nimi.

Karmić psa suchej, najwyższej jakości karmy dla psów. Ten rodzaj karmy dla psów pomaga upewnić się, że pies dostaje wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Upewniając się, że dostają prawidłowe odżywianie pomaga im żyć dłuższą żywotność i zmniejsza ich szanse na otyłość, niedożywienie, problemy ze szkieletem, problemy mięśniowe, i wiele innych warunków.

Kiedy jesteś właścicielem psa, zazwyczaj rozumiesz ogólne koszty posiadania, takie jak jedzenie, wizyty weterynarza i Pielęgnacja. Ogólnie pomijane koszty to sytuacje awaryjne. Chociaż nie może zdarzyć się często, powinieneś mieć trochę pieniędzy odłożyć na wszelkie zagrożenia, które mogą powstać. Lepiej być przygotowanym na wizytę weterynarza awaryjnego niż zastanawiać się, jak masz zamiar zapłacić za to.

Jeśli nie wolno umieścić ogrodzenia w stoczni, ale chcesz, aby twój pies do swobodnego uruchomienia tam, należy rozważyć elektryczne ogrodzenie. Elektryczne ogrodzenia są łatwe i niedrogie w instalacji, a oni puszka metalowa współpracownik wobec utrzymywać twój wolny roaming pieścić bezpiecznie contained. Korzystanie z nich będzie wymagało trochę treningu, ale są one dość skuteczne, jeśli włożysz pracę.

Aby zapobiec kobiecie psa z zajścia w ciążę, być na poszukiwania razy staje się w ogniu. Jest to możliwe dla mężczyzny, aby odebrać jej zapach z dala. Może to spowodować walkę lub impregnację, jeśli mężczyzna pies spoty ją.

Czy masz twardy czas utrzymanie twój pies z szczekanie? Możesz być zachęcanie do tego zachowania, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Twój pies wola utrzymywać szczekanie jeśli ty uznawać ten zachowanie. Ono jest najwyższa oferowana cena wobec zignorować twój pies do ono postoje szczekanie, chociażby nawet twój pies chce wobec przyjść wnętrze.

Ten poduszki od twój psy' stopy puszka metalowa zostać suchy i pęknięty, tak zrobić pewny ów ty nawilżać im regularny. Należy zwrócić się do weterynarza o poradę w sprawie tego, który produkt należy użyć. Unikaj używania nawilżające, które są przeznaczone dla ludzi, ponieważ mogą one sprawić, że klocki są zbyt miękkie, a twój pies może zostać zraniony.

Teraz jesteś jesteś rzeczywiście gotowy wobec troszczyć się pod kątem twój pies w ten najwyższa oferowana cena możliwy droga? Tak długo, jak starasz się korzystać z tego, czego się nauczyłeś, powinieneś być! Weź swoją nową wiedzę i umieścić go w użyciu, a zobaczysz zmiany tuż przed oczami. Ciesz się swoim psem i kocham je na kawałki!

About Najlepsze wskazówki dotyczące opieki nad szczenię

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly