psiortal.pl Contact RSS

Porady które pomogą ci z psem

Porady, Które Pomogą Ci Z Psem

Pies potrzebuje o wiele więcej niż tylko jedzenie i uwagę. Upewnij się, że dajesz swojemu psu dużo miłości. Co możesz zrobić, aby dbać o psa? Znajdziesz tu szereg przydatnych wskazówek i porad dotyczących własności psa.

Bądź ostrożny z psem w okresie Bożego Narodzenia, wiele niebezpieczeństw czai się tuż pod świąteczną atmosferę. Na przykład, elektryczne akordy są zazwyczaj porozrzucane o podczas wakacji, a psy często żuć je, tworząc zagrożenie elektryczne. Psy mogą być kuszeni do jedzenia dekoracji na drzewie. Mogą być również kuszeni przez wodę drzew, która może być toksyczna.

Możesz wiedzieć, że czekolada jest niebezpieczna dla psów, ale możesz nie znać szczegółów. Czekolada jest niebezpieczna ze względu na używki kofeiny i teobrominy. Pieczenie czekolady jest najbardziej niebezpieczne, z dużą ilością używek. Biała czekolada zawiera najmniejszą ilość używek. Zabierz cię pies do weterynarza, jeśli spożywa czekoladę.

Jeśli jesteś zamierzać wziąć twój pies u an rozszerzony wóz- jeździć, rozmowa wobec twój badać zwierzę około choroba lokomocyjna leki pierwszy. Unikaj karmienia go przed wyruszeniem, aby zapobiec wymiotom i wymiotom i upewnij się, że kupujesz mu wodę butelkowaną, jeśli podróżujesz do dowolnego miejsca, o których wiadomo, że ma problemy z jakością wody.

Jeśli Twój pies dostaje zgubiony, to jest bardzo nieprawdopodobny ów ty wola zobaczyć jego znowu jeśli on ma właściwy identyfikacja. Tagi mogą przyjść, więc najlepszym rozwiązaniem jest mikrochip. To jest szybki wobec wyrażać w Twój pies, i ono przyczyny minimalny dyskomfort. Po prostu zarejestruj chip ID po jego wprowadzeniu, a zwierzę zawsze będzie miał jego identyfikacji z nim.

Jeśli zauważysz, że pies dostaje suchą skórę w zimie, prawdopodobnie trzeba go szczotkować częściej. W ten sposób pozbyć się starych futra i pomóc ich gruczołów olejowych działa prawidłowo. Spróbuj szczotkowanie raz rano i raz wieczorem, aby zobaczyć, czy to sprawia, że różnica dla Twojego zwierzaka.

Badania konkretnej rasy psa może być zainteresowany przed wniesieniem go do domu. Wiele osób popełnił błąd zakochania się w typie psa, a następnie dowiedzieć się później, że zwierzę nie jest dla nich naprawdę. Chihuahua, na przykład, są modne typu, ale bardzo trudne do pełnego nocnik pociągu, zwłaszcza w chłodniejszych klimatach!

Nadanie psu kąpieli ma zasadnicze znaczenie dla jego zdrowia. W zależności od jego wielkości i poziomu aktywności, Toss go w wannie tygodniowo lub miesięcznie i zawsze używać szamponu, który jest wykonany dla psów i jest pH zrównoważone. Zwierzęta mają różne poziomy pH niż ludzie i dobry szampon pies pozostawi Twój psi czysty z pięknym błyszczącym płaszczu.

Bądź odpowiedzialnym właścicielem psa, aby dobrze reprezentować gatunek. Na przykład, Pit Bulls obawiają się, a często nawet znienawidzony w większości miejsc w tych dniach, ze względu na nieodpowiedzialne własności. Ludzie mają tendencję do obwiniania zwierząt, gdy w rzeczywistości jest to czynnik ludzki wpływający na zachowanie psa. Trenuj swojego psa dobrze i pozostawić dobre wrażenie na innych!

Bądź przygotowany, aby mieć dużo cierpliwości z psem podczas nocnika szkolenia. Dużo podobny dzieci, psy uczyć się przy różny szybkości i wiek i twój psi mogą być powolny albo uparty. Mieć dobry zasoby przy twój zasięgu wobec pomagać twój wysiłek i zapamiętać nie wobec zły podczas twój pies ma " wypadki" równie ów wola tylko utrudniać jego postęp.

Zbyt wielu trenerów psuje ten proces. Każdy ma swoje unikalne sposoby szkolenia, a posiadanie wielu osób próbujących wytresować psa inaczej może go pomylić. Wyznaczać jeden osoba zostać odpowiedzialny od ćwiczenie i mieć inni wzmocnić wszystko ten pies uczy przy przestrzeganie ten sam zasady i respektowanie ten przebieg.

Znać ten symptomy odwodnienie w twój pies, równie to jest pewien wspólny pewien dolegliwość ów mogą być niebezpieczny. Szczególnie podczas gorących suchych letnich miesięcy, twój pies może spodnie nadmiernie i wystąpić utrata elastyczności skóry. Jeśli to widzisz, zachęć go do picia wody i dodaj trochę Pedialyte, aby go nawodnić.

Jeśli masz pewien twardy czas rezygnować utrzymanie twój pies z żucie twój posiadłości albo twój meble, używać pewien smak odstraszający. Najliczniejszy pieścić dom towarowy sprzedawać gorzki jabłko spraye albo inny produkty możesz używać wobec utrzymywać twój pies z żucie. Wybierz produkt, który nie zawiera żadnych substancji chemicznych, jeśli to możliwe.

Upewnij się, że jesteś karmienia psa dobrej jakości żywności. Większość karmy dla psów dostępnych w sklepie spożywczym składa się głównie z ziaren lub kukurydzy. Zamiast tego, należy starać się znaleźć karmy dla psów, która jest w większości wykonana z mięsa. Pokarmy, które są wysokiej jakości może zapewnić Państwu wiele korzyści, takich jak posiadanie zdrowego szczeniaka, mniej wizyt weterynarza, i Twój pies płaszcz będzie świecić więcej.

Jeśli myślisz o uzyskanie psa, ważne jest, aby wybrać chleb mądrze. Na przykład, jeśli masz dzieci, duże błędne psy mogą nie być dobrym pomysłem. Lub, jeśli mieszkasz w mieszkaniu, mniejsze rasy mogą być lepsze. Wybierz psa, który dobrze współpracuje z twojego stylu życia.

Jeśli ty zawierać twój pies zewnątrz, ów nie znaczy powinieneś dawać jego najemca uwaga niż an żyrować pies. Jeśli zostanie pozostawiony sam za dużo, możesz zobaczyć, że zaczynają się rozwijać złe nawyki. Wynik może być nawet agresywnym zwierzakiem. Spędzić pewien czas rezygnować twój pies i wziąć ten czas wobec wytrenować ono poprawnie.

Bez względu na to, jaki rodzaj lub długość futra ma twój pies, ważne jest, aby były regularnie szczotkowane. Rezygnować regularny szczotkowanie, twój pies' futro maj zostać matowy. Matowe futro może powodować stan zapalny skóry psa i jest bardzo trudne do usunięcia. Ponadto, szczotkowanie ich futro regularnie pozbywa się martwych włosów i pomaga rozprowadzać oleje.

Opanowanie opieki nad psem zaczyna się od edukacji. W rezultacie, można osiągnąć doskonałego przyjaciela na wiele lat. Gdybyś był na jego stanowisku, czy nie chciałbyś, aby twój właściciel zainwestował czas w naukę o tobie?

About Porady które pomogą ci z psem

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly