psiortal.pl Contact RSS

Porady i sztuczki każdy człowiek powinien wiedzieć o o trosce o psy

Porady I Sztuczki Każdy Człowiek Powinien Wiedzieć O O Trosce O Psy

Posiadanie psa jest bardzo poważną odpowiedzialnością. Twoim zadaniem jest, aby pies szczęśliwy i zdrowy zawsze. Ucząc się wszystkiego, co można o byciu dobrym właścicielem psa, który wie, co robią, możesz być pewien, że wszystko pójdzie dobrze dla Ciebie i Twojego psa.

Gdy podróżujesz ze swoim zwierzakiem, nie skąpić na opakowaniu. Oczywiście trzeba być dobrze dostarczone z jego żywności, wody i żadnych leków może być na, ale eksperci radzą, że również przynieść jego pielęgnacji dostaw, dokumenty szczepień, Tagi i dodatkowe smyczy. Również przynieść płaski arkusz, gdy pies będzie na meblach hotelowych.

Podczas przygotowanie wobec oczyszczenie twój pieścić, wzdrygnąć się ten sesja od u prawica pod kątem współpracownik twój pies rozluźnić. Spędzić kilka minut po prostu pieszczoty go, począwszy od głowy, a następnie pocieranie pleców, łapy, brzuch, a nawet ogon. Skoro ty czuć twój pies jest zadowolony i zadowolony, wzdejś oporządzanie konia jego.

Nie każdy pies jest zdolny do pójściem do parku psa. Niektórzy psy wola nie czynić dobrze wokoło inny psy ów oni czynić nie znać. Poznać, jak pies robi wokół przyjaciół lub sąsiadów psy przed próbą podjęcia go do parku. W ten sposób będziesz wiedział, czy będzie agresywny wobec innych psów.

Podczas treningu psa, spójność jest wszystko. Muszą być spójne przez cały czas. Jeśli Twój pies nie jest dozwolony wobec skakać u społeczeństwo podczas oni chodzić w, dont ' uznawać twój pies wobec czynić ono wyrównywać jeśli pewien osoba mówi oni dont ' umysł trwający wyskoczył u. Należy również upewnić się, że każdy, kto jest wokół psa rozumie zasady i są zgodne z nimi.

Włosy wokół łap psa można łatwo uzyskać matowe, i powinny być przycięte na bieżąco. Najpierw rozczesz włosy, a następnie nadaj im wykończenie. Jeśli to cię przeraża, niech to zrobi profesjonalista.

Upewnij się, że zawsze okazujesz psu sympatię. W życiu jest zbyt często, aby dać złe zachowanie więcej uwagi niż dobre. Może to spowodować problemy później. Na stosunek pięciu: jeden, szukać pozytywnych rzeczy twój pies nie i wynagrodzić go odpowiednio. Twój pies' zachowanie wola wzbogacać z powodu twój nowy technika.

Czas na psa. Prawdopodobnie jesteś świadomy, że Twój pies zawsze ma dla Ciebie czas, więc nadszedł czas, aby zwrócić przysługę. Możesz zabrać psa na niektóre ćwiczenia, lub może po prostu ustawić trochę czasu na bok, aby pocierać brzuch. Pamiętaj, aby spędzić trochę specjalnego czasu z psem, a on to doceniam.

Twój pies potrzebuje zdrowych zębów i należy je regularnie szczotkować. Pomaga to zapobiegać problemom stomatologicznym i chorobom dziąseł, ale również zapobiega innym chorobom. Zakażenia w jamie ustnej może rozprzestrzeniać się na inne obszary ciała psa, jak nerki i serce. Sklepy zoologiczne sprzedają specjalną pastę do zębów dla psów.

Upewnij się, że kupujesz odpowiedni obroża dla swojego psa w celu zapewnienia jego zdrowia i bezpieczeństwa. Jeśli kołnierz jest zbyt stracić, może stać się snagged na coś. Jeśli ten kołnierz jest także tight, ono maj ograniczać ten pies' oddychanie zdolność. Pozostawić na dwie przestrzenie palców między psem a kołnierzem.

Podczas skrzynia ćwiczenie pewien pies, pewny wobec uznawać ono wobec zatykać wykonaniem hałas ( szczekanie, skomlenie, płacz) pod kątem przy najmniejszy 30 sekund przed otwarcie ten skrzynia w górze. Jest to ważne, ponieważ w przeciwnym razie pies uwierzy, że tak długo, jak utrzymuje hałas, przyjdziesz i otworzyć skrzynię. Może to być trudne, ale jest to konieczne. Oczywiście, zawsze mieć pewność, że pies jest bezpieczny i nie hałasować z innego powodu.

Musisz zainwestować w wysokiej jakości kołnierz i identyfikator z adresem na nim. Wybierz solidny kołnierz, który jest dostosowany do wielkości psa. Powinieneś być w stanie łatwo dopasować dwa palce wewnątrz kołnierza. Nie zapomnij zaktualizować tagu identyfikacyjnego, jeśli pojawi się nowy numer telefonu.

Podczas ćwiczenie twój pies, zawsze zrobić pewny ów ty wchodzić pewien pokój przed zezwolenie ten pies wobec. Jest to ważne, ponieważ jest to oczywista forma dominacji, że twój pies zrozumie. Ustanowienie dominacji pomoże z zdolność do szkolenia psa i jego ogólne wzorce zachowań.

Jeśli chodzi o dietę psa, należy uważnie monitorować rzeczy. Pokarmy o wysokiej kaloryczności są w porządku dla szczeniąt, które rosną. Jednak, jedzenie, że jedzenie, gdy są one dorosłe może spowodować znaczny przyrost masy ciała, które mogą zaszkodzić ich zdrowiu.

Twój pies powinien zawsze mieć dostęp do słodkiej wody. Powinieneś zawsze utrzymywać pewien puchar pełny od woda gdzie twój pies puszka do cie dostać się ono albo zakupić pewien mały picie fontanna pod kątem twój pies. Jeśli masz wobec zostawiać twój pies sam pod kątem długi godziny, tak nie zostawiać liczniejszy woda niż twój pies potrzeby.

Podczas dbanie od twój pies' oporządzanie konia potrzeby, czynić nie zaniedbać ich stopy. Oczywiście, pies nie nosić buty, więc ich stopy są narażone na działanie żywiołów i może zranić nogi w gruzu na zewnątrz. Szukać wszelki kawałki albo otarcia u ich stopy i jeśli ty znaleźć coś poważny, przynosić jego albo jej wobec ich badać zwierzę.

Jeden jeśli ten klucze wobec ćwiczenie twój nowy pies jest losy od zwyczaje handlowe. Ten powtarzalny i konsekwentny ćwiczenie jest ten najwyższa oferowana cena droga wobec uczyć twój pies właściwy zachowanie i dobry długi warunek zwyczaje. Jeśli nie masz czasu, aby poświęcić się szkoleniu psa, powinieneś rozważyć wybór innego zwierzaka.

Podobnie jak w przypadku dziecka, które właśnie zaczęło chodzić, należy podjąć pewne środki, aby chronić psa przed uszkodzeniem w domu. Na przykład, jeśli zdecydujesz się na psa, pozbyć się wszelkich trujących roślin masz w domu. Tak wiele urazów psów i zgonów można zapobiec, podejmując kilka prostych kroków.

Rzeczy, których się tu nauczyłeś, powinny pomóc ci dostać się tam, gdzie muszą być. Będziesz miał większe nagrody, jeśli dokonasz kilku zmian, aby zapewnić zakwaterowanie dla swojego psa. Tu jest dużo radość w pies posiadanie podczas ty wziąć ten troszczyć się wobec czynić rzeczy prawy.

About Porady i sztuczki każdy człowiek powinien wiedzieć o o trosce o psy

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly