psiortal.pl Contact RSS

Poszukaj tutaj świetnych porad na temat psów

Poszukaj Tutaj świetnych Porad Na Temat Psów

Czy nie jesteś pewien, co karmić psa? Jeśli dasz psu złe jedzenie, to pokaże. Twój pies wola cie być niedowaga albo nadwaga wygłuszać u jego sejm. Skrawki stołu nie są wystarczająco dobre dla psa. Daj swojemu psu odpowiednią dietę, korzystając z następujących wskazówek.

Nigdy nie uderzaj swojego psa. Istnieją lepsze sposoby, aby wyszkolić psa bez konieczności uciekania się do przemocy. Najlepszym sposobem na szkolenie psa jest wzmocnienie pozytywnych zachowań za pomocą smakołyków i uwagi. Negatywne zachowanie powinno być traktowane z rufowym i dezaprobatą głosu, w przeciwieństwie do uderzania zwierzęcia.

Przywożąc psy na wakacje, opłaca się zrobić zdjęcie z nich, aby utrzymać w telefonie. Gwarantuje to, że w przypadku zgubienia się, masz aktualne zdjęcie, gotowe do pokazywania się lub używane w ulotkach.

Posiadanie świeżej i czystej wody dostępnej dla psa przez cały czas jest koniecznością. Psy stają się niebezpiecznie odwodnione w ciągu kilku dni, więc bardzo ważne jest, aby zawsze mieć gotową wodę. Psy docenią również wodę, która jest czysta. Jeśli uważasz, że konieczne jest picie wody filtrowanej lub butelkowanej ze względu na jakość wody z kranu, należy zapewnić psu taką samą wodę wysokiej jakości.

Pamiętaj, aby pokazać swoim psem wiele pochwały i miłości, gdy robią coś dobrego. On musi zrozumieć, że jest to słuszna rzecz. Będzie to również stanowić zachętę dla psa, aby być dobrym.

Uczyć twój pies zostać wytrenowany, chociaż ów ty dont' roślina u poświęcając dużo czas wobec nadzwyczajne wydanie reklamacyjne podstępy. Pies musi zrozumieć podstawową hierarchię domu i powinien być przygotowany do słuchania i uczenia się przez całe życie. Ćwicz podstawy, takie jak "siedzieć" i "w dół" na początku i wprowadzić coś nowego co jakiś czas.

Jeśli twój pies ma długi włos, zrobić pewny wobec wziąć ten czas wobec przyciąć ten futro wokoło jego stopy. Jeśli ty uznawać twój psy' włos wobec rosnąć także długi, oni puszka w stanie nie dostać rzeczy przebijał w ich futro. Może to prowadzić do urazów między poduszkami stóp i wokół paznokci.

Psy potrzebują dużo uwagi na co dzień. Jeśli masz pewien twardy czas wykonaniem czas pod kątem twój pies będziesz niebawem zawiadomienie ów tam są bechawioralny problemy ów byliśmy tam wcześniej. W najmniejszym, powinieneś próbować wobec odstawić an godzina każdy dzień just wobec miłość twój pies.

Podczas treningu psa, spójność jest wszystko. Muszą być spójne przez cały czas. Jeśli Twój pies nie jest dozwolony wobec skakać u społeczeństwo podczas oni chodzić w, dont ' uznawać twój pies wobec czynić ono wyrównywać jeśli pewien osoba mówi oni dont ' umysł trwający wyskoczył u. Należy również upewnić się, że każdy, kto jest wokół psa rozumie zasady i są zgodne z nimi.

Nigdy nie zostawiaj psa w domu w spokoju przez więcej niż kilka godzin każdego dnia. Na przykład, jeśli planujesz przebywać z dala od domu przez kilka dni, powinieneś znaleźć miejsce, w którym mogą je znaleźć, gdzie mogą uzyskać regularną opiekę. Psy mogą stać się niespokojny, gdy pozostawiony sam na dłuższy czas, więc należy wziąć pod uwagę ich uczucia i zapewnić im opiekę, że potrzebują.

Aby zapobiec kobiecie psa z zajścia w ciążę, być na poszukiwania razy staje się w ogniu. Jest to możliwe dla mężczyzny, aby odebrać jej zapach z dala. Może to spowodować walkę lub impregnację, jeśli mężczyzna pies spoty ją.

Zawsze twój pies ma an wypadek w twój ognisko domowe, usunąć wszelki ślad od ono. Użyj profesjonalnego środka czyszczącego, a następnie sprawdzonego środka do usuwania zapachów. Jeśli twój pies puszka niech pewien zapach ten miejsce, on puszka w może iść do łazienka tam znowu.

Jeśli mieszkasz z innymi ludźmi, upewnij się, że są świadomi swoich "zasad" szkolenia. Ważne jest, aby każdy przekierował psa z mebli, na przykład, i że używają tego samego języka, gdy to robi. Jeśli każdy' przepisy jesteście różny, twój pies jest just zamierzać dostać pomylić, który wola zrobić ten ćwiczenie przebieg dużo dłuższy i trudniejszy.

Psy uwielbiają na świeżym powietrzu. W przeważającej części, psy naprawdę cieszyć się na zewnątrz i jest w stanie rozciągnąć nogi. Pamiętaj o tym przy wyborze odpowiedniego psa dla swojej rodziny. Jeśli ty żyć w an mieszkanie, to nie jest rzeczywiście sprawiedliwy iść patrzeć na pewien pies ów potrzeby los od wykonywać, jeżeli nie jesteś planujący u jogging rezygnować twój pies dwa razy dziennie.

Podczas dbanie od twój pies' oporządzanie konia potrzeby, czynić nie zaniedbać ich stopy. Oczywiście, pies nie nosić buty, więc ich stopy są narażone na działanie żywiołów i może zranić nogi w gruzu na zewnątrz. Szukać wszelki kawałki albo otarcia u ich stopy i jeśli ty znaleźć coś poważny, przynosić jego albo jej wobec ich badać zwierzę.

Ważne jest, aby dać psu mnóstwo ćwiczeń. Ten czyni wola promować pewien zdrowy styl życia pod kątem twój pies i ty. Jest to szczególnie w przypadku, gdy pies, o który mowa jest bardzo energiczny. Jeśli ty dawać twój pies wystarczający wykonywać, to jest najemca prawdopodobny on albo ona wola przyczynowy problemy wnętrze ten ognisko domowe.

Regularnie szczotkuj sierść psa. Szczotkowanie wola rozłożyć ten oleje wyrównywnie w twój psy' marynarka i wola utrzymywać ono zdrowy i błyszczący. W dodatku, szczotkowanie wola uznawać ty wobec usunąć dużo od luźny włos, który kulisy współpracownik redukować twój pies' rzuca. Zabierz psa do groomera, aby jego włosy przycięte, jeśli trzeba.

Po przeczytaniu tego artykułu, powinieneś teraz mieć pojęcie o tym, co twój pies powinien jeść. Psy są różne od ludzi, i musi mieć dietę, która jest wyspecjalizowana dla ich ciała i ich potrzeb. Kiedy twój pies zjada odpowiednie rodzaje żywności, będzie szczęśliwy i zdrowy.

About Poszukaj tutaj świetnych porad na temat psów

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly