psiortal.pl Contact RSS

Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z psami ten artykuł jest dla ciebie

Potrzebujesz Pomocy W Kwestiach Związanych Z Psami? Ten Artykuł Jest Dla Ciebie

Czy naprawdę cieszyć się swoim psem? Pies jest bardzo popularnym zwierzakiem z wielu powodów. Nie tylko dają dużo miłości, ale także lubią iść tam, gdzie ich właściciel je zabierze. Dlatego są doskonałym przedsiębiorstwem. Musisz być doskonałym towarzyszem psa, jak również, i zaczyna się od upewnienia się, że uzyskać właściwą opiekę. Te wskazówki pomogą w twoich kłopotach.

Oczyszczenie psa regularnie. Pies wymaga stałej pielęgnacji, aby utrzymać swój płaszcz w najlepszym stanie. Upewnij się, że twój pies jest całkowicie zrelaksowany przed rozpoczęciem sesji uwodzenia; jest to szczególnie ważne, jeśli jest pobudliwy. Utrzymuj sesję dość krótką (najwyżej 5 do 10 minut), dopóki nie będzie dobrze czuł się komfortowo z ideą bycia zadbanym. Co najważniejsze - należy go pochwalić i zaoferować ucztę po udanej sesji uwodzenia!

Produkty anty-pchły są niebezpieczne. Wiele z nich zawiera składniki, które są niebezpieczne dla dzieci. Dowiedz się o zdrowych zabiegów, które mogą utrzymać Ciebie i Twojego zwierzaka bezpieczne.

Nigdy nie pozwól, aby twój pies był sam z małymi dziećmi, bez względu na to, jak bardzo ufasz jego temperamentowi. Wiele małych dzieci zostało zaatakowanych przez psy rodzinne, które w przeciwnym razie nigdy nie wykazały tendencji do przemocy. Śpiące psy mogą być obudzone przez malucha i reagować negatywnie lub inne przestępstwo jest popełnione przeciwko zwierzęciu, które ustawia go.

Jeśli nie jesteś pewny od ten suma od żywność twój pies potrzeby u pewien dzienny podstawa, rozmowa wobec twój badać zwierzę. Chociaż niektórzy pies właściciele przyklejać się do ten polecany wytyczne u ten pies żywność, tych wytyczne mogą często być także dużo pod kątem twój pies, który puszka kart także dowodzić wobec otyłość. Twój badać zwierzę wola znać ile wobec karmić twój szczególny pies.

Jeśli jesteś bardzo entuzjastycznym właścicielem czystej hodowli psa, Dołącz do lokalnego AKC. Są one aktywną grupą społeczną, gdzie można podzielić się swoją miłością do swojego psa, wiele nauczyć się i poznać nowych przyjaciół też. Doświadczenie może również pomóc przygotować Ciebie i Twojego psa do zawierania konkursów i wygrywać pokazy!

Zainwestuj w oddzielną wannę, jeśli twój pies dostaje częste kąpiele. Kup dużą metalową umywalkę, w której będziesz miał dużo miejsca do szorowania, ale nie ryzykujesz zatkania rur w łazience. Dając mu kąpiel na zewnątrz i z dala od śliskość wanny porcelanowej jest również bezpieczniejsze dla Ciebie

Podobnie jak ludzie, psy potrzebują dużo ćwiczeń dla optymalnego zdrowia. Psy są naturalnie myśliwych i miłość do uruchomienia przez instynkt. Zabierz swojego psa do parku, zagraj z nim w Frisbee i daj mu codzienny spacer. Pomoże to utrzymać go fizycznie zdrowe, ale także uczynić go zdrowsze psychicznie.

Jeśli twój pies jest pokrycie wszystko w ten dom rezygnować jego rzuca futro, chwycić pewien papier ręcznik. Lekko zwilż go wodą i pocierać go plecami w kierunku wzrostu futra. Luźne włosy powinny łatwo spuścić na ręcznik papierowy i twój pies pokocha uwagę też!

Posprzątaj po swoim psie, gdy idą do łazienki w miejscach publicznych. Dużo pies właściciele puszczać ich pies czynić ich sprawa gdziekolwiek oni podobać się czy jego u pewien chodnik, sąsiad' trawnik, etc. Mogą robić swoje interesy w miejscach publicznych, ale musisz zabrać ze sobą torbę, aby ją posprzątać, gdy skończysz, aby nie powodować brzydkiego i śmierdzącego bałaganu dla kogoś innego.

Jeśli masz pewien twardy czas rezygnować utrzymanie twój pies z żucie twój posiadłości albo twój meble, używać pewien smak odstraszający. Najliczniejszy pieścić dom towarowy sprzedawać gorzki jabłko spraye albo inny produkty możesz używać wobec utrzymywać twój pies z żucie. Wybierz produkt, który nie zawiera żadnych substancji chemicznych, jeśli to możliwe.

Ważne jest, aby szkolić psa, jak tylko go dostać. Zachowanie, które może wydawać się słodkie jako szczeniak, może rozwinąć się w złe nawyki, jak twój pies dojrzewa. Istotne jest, że twój pies rozumie i przestrzega prostych poleceń. Nie tylko dla twojego bezpieczeństwa, ale także dla bezpieczeństwa twojego psa.

Nie kąpać psa po zastosowaniu pcheł lub kleszcza leków. Niektóre leki tout, że są one waterproo, ale mają na myśli tylko przed deszczem lub pływanie. Będą one w dużej mierze zmyć szamponem dla psów, czyniąc leczenie nieskuteczne. Jeśli musisz kąpać psa po zabiegu, użyj szamponu bez mydła.

Nigdy nie pozwól szczeniakowi wspiąć się na schody w górę lub w dół, aby zapobiec problemom ze stawami w przyszłości. Jest to niezwykle ważne, zwłaszcza w przypadku ras, które są narażone na wysokie ryzyko dysplazji stawu biodrowego. Wszelkiego rodzaju wstrząsów uderzeniowych, takich jak skoki lub wspinaczka po schodach, należy unikać ze względu na fakt, że ich płyty wzrostu wciąż się rozwijają.

Jeśli masz zamiar przynieść nowego psa do domu należy zrobić dużo przygotowań przed czasem. Powinieneś mieć ładne miejsce do spania, jedzenie, produkty pielęgnacyjne i zabawki pod ręką, zanim przyjadą. Ułatwi to przejście wszystkim zaangażowanym.

Nie powinieneś pozwolić, aby twój pies był sam przez długi czas. Ogólnie rzecz biorąc ludzie będą musieli iść do pracy i psy będą się dostosowywać. Zawsze należy pamiętać, jak długo twój pies jest sam. Twój pies maj czuć się najemca samotny jeśli ty zostawiać ten TV albo radio u. Możesz wynająć opiekuna, aby utrzymać firmę psa.

Spacer z psem na co dzień. Wyrównywać jeśli twój pies ma pewien duży stocznia wobec biegać w, on potrzeby czas wobec współdziałać z ty i przeżycie życie zewnątrz od jego podwórko. Zapewnij mu bezpieczeństwo, inwestując w solidny kołnierz i smycz. Jest to świetny sposób, aby cieszyć się czasem ze swoim zwierzakiem.

Powinieneś być dobrym przyjacielem wobec swojego psa, a on zrobi to samo dla Ciebie. Stosując porady w tym kawałku, masz możliwość dbać o każdego psa. Dzięki tej radom ty i twój pies możecie żyć szczęśliwie, zdrowo żyją razem.

About Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z psami ten artykuł jest dla ciebie

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly