psiortal.pl Contact RSS

Proste sposoby aby poprawić swoje życie z psami

Proste Sposoby, Aby Poprawić Swoje życie Z Psami

Czy masz trudności z treningiem psa? Czy lubi żuć skarpetki? To może być czas, aby nauczyć psa kilka lekcji, jak się zachowywać. W tym artykule udzielimy solidnych porad szkoleniowych dla psów.

Jeśli ten kosztować od twój pies' wysoki- jakości żywność jest pewien ciężar pod kątem twój rodzina, współpracować w górze rezygnować inny jeden i kupować w luzem. Ten wielki- wymienić pieścić sklep łańcuchy ofiarować szczyt oceniony imiona w pieścić kuchnia przy pewien znaczący zniżka przy kupiony w ten większy ilości. Możesz minimalizować ten kosztować pod kątem ty i niektórzy przyjaciele chwila wciąż dostarczanie twój psy rezygnować świeży i zdrowy posiłki.

Jeśli jesteś na rynku dla nowego szczeniaka, upewnij się, że będziesz miał wystarczająco dużo czasu, aby poświęcić swoje szkolenie. Średnio, trzeba wziąć młodego psa na zewnątrz do jego działalności osiem razy dziennie i że może zająć dużo z dala od harmonogramu. Trening zajmuje więcej czasu i cierpliwości niż większość ludzi zdaje sobie sprawę.

Oprzeć się pokusie, aby dać swoje Scraps tabeli psa. To sprawi, że Twój pies błagać cały czas, a także sprawi, że nie chce jeść jego regularne jedzenie tyle. Możesz być Wrecking zdrowia psa dając mu Scraps tabeli. Oprzeć się pokusie i tylko dać karmy dla psów do szczeniaka.

Szczotkowanie zębów psa jest ważne, ale to nie jest łatwe. Jeśli Twój pies jest opór, raz dziennie po prostu podnieść usta i palcem, aby pocierać zęby lekko. Zrób to szybko na początku, a następnie zacząć rysować czas spędzasz wykonywania tej akcji. To pomoże im uzyskać do wykorzystania w procesie. Po tym, można rozpocząć korzystanie z rzeczywistego pędzla i pasty do zębów.

Powinieneś tylko próbować wobec uczyć twój pies jeden nowy komenda podczas każdy ćwiczenie sesja. Wyrównyw jeśli ty pomyśleć twój pies jest dobry przy okazja w górze u rzeczy i wola mieć nie wyjścia rezygnować ów, to jest dużo najemca łudząco łudzący pod kątem ty i jego jeśli ty koncentrować się na just jeden rzecz na raz.

Utrzymuj zęby psa w stanie końcówki końcówki. Podobnie jak ludzie, pies może cierpieć na ból zębów, choroby dziąseł, a nawet utratę zębów. Regularne szczotkowanie zapewni, że jego zęby i dziąsła pozostać zdrowe i mocne. Bez regularnego szczotkowania, szacuje się, że choroba stomatologiczna będzie dotyczyć do 80% psów w wieku trzech lat. Oprócz dentystycznego czyszczenia przez weterynarza, upewnij się, że szczotkować zęby psa regularnie.

Uczyć twój pies zostać wytrenowany, chociaż ów ty dont' roślina u poświęcając dużo czas wobec nadzwyczajne wydanie reklamacyjne podstępy. Pies musi zrozumieć podstawową hierarchię domu i powinien być przygotowany do słuchania i uczenia się przez całe życie. Ćwicz podstawy, takie jak "siedzieć" i "w dół" na początku i wprowadzić coś nowego co jakiś czas.

Niektórzy ludzie uważają, że konieczne jest kąpiel psa często. Prawdą jest, że chyba, że Twój pies dostanie się do czegoś, aby się zabrudzić, potrzebują tylko skąpany raz co dwa do czterech miesięcy. Kąpiel częściej może rozbierać skórę olejów potrzebnych do zdrowego płaszcze i skóry.

W celu upewnienia się, że twój pies jest zdrowy, należy pozwolić mu mieć dostęp do czystej wody przez cały czas w ciągu dnia. Podobnie jak w przypadku wszystkich żywych istot, woda jest jednym z najważniejszych elementów. Jedynym wyjątkiem byłoby to, że chcesz zachować wodę od szczeniaka przez trzy godziny przed snem.

Daj swojemu psu świetne miejsce do spania. Każdy pies potrzebuje łóżka, aby zadzwonić do własnego, który jest kontrolowany temperaturą i wygodne. Jeśli nie, pies może naprzemiennie miejsca do spania między niepożądanymi miejscami, takimi jak sofa, gdy nie oglądasz. Łóżko daje mu również wielkie poczucie bezpieczeństwa i przynależności.

Podobnie jak ludzie, psy muszą uzyskać dobrą ilość ćwiczeń każdego dnia. Jeśli twój pies nie robi się ten wykonywać ono potrzeby, ono zdrowie wola spadać, i tak wola jego stosunek wobec życie. Wziąć ten czas wobec wykonywać twój pies pod kątem przy najmniejszy pół godzina każdy dzień pod kątem ten najwyższa oferowana cena wyniki.

Pies potrzebuje zarówno ćwiczeń psychicznych, jak i fizycznych. Uczyć twój pies stać się twój gazeta oprócz inny rzeczy ów jesteście pożyteczny w twój ognisko domowe. Ten miły od grać wola zrobić twój pies czuć podobny pewien przyczynianie się członek od ten rodzina i utrzymywać jego umysłowy funkcjonowanie przy pewien wysoki wypoziomować.

Jeśli masz najbardziej dobrze zachowującego się i sympatycznego psa, podziel się swoją dobrą naturą z tymi mniej szczęśliwymi. Możesz zabrać go do odwiedzenia osób starszych w domach opieki lub chorych dzieci w szpitalach. Nie tylko będzie poprawa jakości życia dla tych ludzi, ale twój pies będzie miłość jest super-star gdziekolwiek idzie!

Przygotuj się na kreatywne szkolenie swojego psa. Na przykład naucz go poleceń w innych językach lub pokaż mu, jak zrobić coś, co naprawdę zachwyci każdego, co spotyka. On wola miłość popisywać się wobec społeczeństwo i ten dodatek nauka wola stworzyć pewien liczniejszy dobrze- zachowywał się zwierzę który jest szczęśliwszy rezygnować sam.

Znać ten symptomy odwodnienie w twój pies, równie to jest pewien wspólny pewien dolegliwość ów mogą być niebezpieczny. Szczególnie podczas gorących suchych letnich miesięcy, twój pies może spodnie nadmiernie i wystąpić utrata elastyczności skóry. Jeśli to widzisz, zachęć go do picia wody i dodaj trochę Pedialyte, aby go nawodnić.

Posprzątaj po swoim psie, gdy idą do łazienki w miejscach publicznych. Dużo pies właściciele puszczać ich pies czynić ich sprawa gdziekolwiek oni podobać się czy jego u pewien chodnik, sąsiad' trawnik, etc. Mogą robić swoje interesy w miejscach publicznych, ale musisz zabrać ze sobą torbę, aby ją posprzątać, gdy skończysz, aby nie powodować brzydkiego i śmierdzącego bałaganu dla kogoś innego.

Złe zachowania psów dni minęły. Nie będziesz musiał być świadkiem, jak twój pies żuje ulubione buty lub szczeka na każdą osobę, którą widzi. Zachowanie twojego psa opiera się na tobie. Użyj wszystkiego, czego nauczyłeś się nauczyć swojego psa najlepszym sposobem zachowania.

About Proste sposoby aby poprawić swoje życie z psami

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly