psiortal.pl Contact RSS

Szukasz wskazówek na temat psów jesteś we właściwym miejscu

Szukasz Wskazówek Na Temat Psów? Jesteś We Właściwym Miejscu!

Twój pies jest twój najwyższa oferowana cena przyjaciel, pod kątem polepszyć albo gorszy. Kiedy żuje pudełko chusteczek twarzy, wszystko, co możesz zrobić, to śmiać się. Kiedy przytula się do zgięcia pleców w nocy, możesz czuć się kochany. Aby zapłacić mu z powrotem za radość przynosi ci, przeczytaj ten artykuł i dowiedzieć się wszystkiego, co możesz.

Jeśli ten kosztować od twój pies' wysoki- jakości żywność jest pewien ciężar pod kątem twój rodzina, współpracować w górze rezygnować inny jeden i kupować w luzem. Ten wielki- wymienić pieścić sklep łańcuchy ofiarować szczyt oceniony imiona w pieścić kuchnia przy pewien znaczący zniżka przy kupiony w ten większy ilości. Możesz minimalizować ten kosztować pod kątem ty i niektórzy przyjaciele chwila wciąż dostarczanie twój psy rezygnować świeży i zdrowy posiłki.

Podobnie jak ludzie w Stanach Zjednoczonych, wiele psów ma nadwagę. Mając kilka dodatkowych kilogramów na ich ramie może prowadzić do wielu problemów zdrowotnych, takich jak rak lub cukrzyca. Wielu właścicieli po prostu przekarmia swoje zwierzęta. Porozmawiać wobec twój weterynarz około ile kalorie twój pies potrzeby każdy dzień tak możesz dostosować ich posiłki odpowiednio.

Twój pieścić potrzeby szczepienia, dużo w ten sam droga ów twój dziecko nie. Niektóre typowe szczepienia, które psy wymagają obejmują wściekliznę, zapalenie wątroby i dysemper. Każdy zwierzak jest inny, a każdy będzie miał inny harmonogram szczepień. Twój weterynarz jest pewien wielki zasób jeśli chodzi o który szczepienia jesteście prawy pod kątem ten wiek i rasa od twój pieścić.

Oprzeć się pokusie, aby dać swoje Scraps tabeli psa. To sprawi, że Twój pies błagać cały czas, a także sprawi, że nie chce jeść jego regularne jedzenie tyle. Możesz być Wrecking zdrowia psa dając mu Scraps tabeli. Oprzeć się pokusie i tylko dać karmy dla psów do szczeniaka.

Unikaj podszując się pod medycznych specjalistów, jeśli chodzi o zdrowie psa. Próbując zaoszczędzić pieniądze, wiele osób próbuje zdiagnozować warunki swojego zwierzaka lub użyć ludzkich zabiegów na różnych elementach i które mogą być bardzo niebezpieczne dla zwierzęcia. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na pełną opiekę weterynarza, powiedzieć, że do lekarza i poprosić o Radę i tak, czy też może zorganizować plan płatności dla Ciebie.

Pieścić pokład i dzień- troszczyć się usługi jesteście pewien miliard dolar sprawa, tak zrobić pewny ty dostać twój pieniądze' wart jeśli masz wobec zostawiać ognisko domowe rezygnować twój pies. Chociaż hodowle oferują ciekawe możliwości towarzysko, twój pies będzie szczęśliwszy ze znanym otoczeniem. Dokładnie sprawdzić referencje dla sitter-service i trzymać go we własnym domu, jeśli w ogóle możliwe. W przeciwnym razie, umieścić go w renomowanej hodowli i sprawdzić się na nim oft

Uczyć twój pies zostać wytrenowany, chociaż ów ty dont' roślina u poświęcając dużo czas wobec nadzwyczajne wydanie reklamacyjne podstępy. Pies musi zrozumieć podstawową hierarchię domu i powinien być przygotowany do słuchania i uczenia się przez całe życie. Ćwicz podstawy, takie jak "siedzieć" i "w dół" na początku i wprowadzić coś nowego co jakiś czas.

Zrób własne ciastka dla psów, aby zapewnić ukochanej psów z najzdrowszych smakołyków. Większość komercyjnych produktów są nadmiernie załadowane z chemikaliami, które nie są dobre dla psów, mimo dodawania smaku i aromatu. Użyj wysokiej jakości składników i powiedz swojemu PSU, co robisz w kuchni! Daj mu wszystko podekscytowany i pozwól mu smak-test, jak tylko są cool.

Jeśli Twój pies zrobi coś ów ty czynić nie podobny, próbować wobec zapobiec just mówienie nie. Wobec twój pies, nie robi ' rzeczywiście wyjaśniać co ty potrzeba twój szczenię wobec czynić. Zamiast mówić nie, Jeśli Twój pies jest skakanie, próbować stać się Twój pies wobec siedzieć albo ustanowić. W ten sposób, należy podać psa z instrukcją, co robić.

Nie każdy pies jest zdolny do pójściem do parku psa. Niektórzy psy wola nie czynić dobrze wokoło inny psy ów oni czynić nie znać. Poznać, jak pies robi wokół przyjaciół lub sąsiadów psy przed próbą podjęcia go do parku. W ten sposób będziesz wiedział, czy będzie agresywny wobec innych psów.

Daj swojemu psu świetne miejsce do spania. Każdy pies potrzebuje łóżka, aby zadzwonić do własnego, który jest kontrolowany temperaturą i wygodne. Jeśli nie, pies może naprzemiennie miejsca do spania między niepożądanymi miejscami, takimi jak sofa, gdy nie oglądasz. Łóżko daje mu również wielkie poczucie bezpieczeństwa i przynależności.

Dom- ćwiczenie twój pies mają być dużo łatwiejszy jeśli ty adoptować pewien rutyna. Powinieneś chodzić na spacery regularnie przez cały dzień i wracać do domu podczas przerwy obiadowej, jeśli to konieczne. Jeśli twój pies ma być ognisko domowe sam pod kątem długi godziny, nie czynić nie zostawiać pewien puchar pełny od woda jeżeli nie jest bardzo gorący.

Mieć pewien obrotowy załącznik pod kątem pies- pokrewny obowiązki w twój ognisko domowe. To nie jest sprawiedliwe dla jednej osoby, aby zawsze się nim opiekować, a on będzie czuć się bardziej jak zwierzę rodzinne, jeśli wszyscy pakuje się. Dzieci często tracą zainteresowanie zwierzakiem i zostawiają pracę rodzicom, ale ważne jest, aby nauczyć ich, aby nadążyć za zaangażowaniem!

Szanuj swojego zwierzaka. Podczas na zewnątrz na pewien chód, czynić nie siła twój pies wobec wchodzić w interakcje z inny społeczeństwo albo zwierzęta jeśli on nie potrzeba wobec. Istnieje powód, dla którego twój pies może nie chcieć się zbyt blisko, i ważne jest, aby go słuchać. Jeśli ty próbować i zrobić jego wzajemne oddziaływać, twój pies maj wz zostać na zewnątrz w czasie.

Nigdy nie zostawiaj psa w domu w spokoju przez więcej niż kilka godzin każdego dnia. Na przykład, jeśli planujesz przebywać z dala od domu przez kilka dni, powinieneś znaleźć miejsce, w którym mogą je znaleźć, gdzie mogą uzyskać regularną opiekę. Psy mogą stać się niespokojny, gdy pozostawiony sam na dłuższy czas, więc należy wziąć pod uwagę ich uczucia i zapewnić im opiekę, że potrzebują.

Podczas gdy ludzie mogą nas osądzić, pies nigdy nie będzie. On będzie cię nieustannie kochać, nawet jeśli zaniedbujesz jego najlepsze interesy. To powiedzia się, że czytałeś ten artykuł, ponieważ nigdy nie chcesz robić niczego, co mu szkodzi, więc używaj tych wskazówek każdego dnia i spraw, aby jego życie było tak radosne, jak on czyni twoje.

About Szukasz wskazówek na temat psów jesteś we właściwym miejscu

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly