psiortal.pl Contact RSS

Utrzymanie psa zdrowe dobrze na starość

Utrzymanie Psa Zdrowe Dobrze Na Starość

Nie ma czegoś takiego jak idealny właściciel psa. Możesz z żalem spojrzeć wstecz na błędy, które popełniłeś, ale prawda jest taka, że nie jesteś sam. Uczenie się na błędach jest kluczem, a ten artykuł powinien pokazać ci właściwy sposób opieki nad psem, ponieważ jest to klin pełen porad od innych właścicieli, takich jak Ty.

Gdy podróżujesz ze swoim zwierzakiem, nie skąpić na opakowaniu. Oczywiście trzeba być dobrze dostarczone z jego żywności, wody i żadnych leków może być na, ale eksperci radzą, że również przynieść jego pielęgnacji dostaw, dokumenty szczepień, Tagi i dodatkowe smyczy. Również przynieść płaski arkusz, gdy pies będzie na meblach hotelowych.

Uważaj, aby twój pies był chłodny podczas podróży latem samochodem. Wyrównywać rezygnować twój klimatyzacja u, ten pies maj zostać przegrzany w jego pieścić nosidełko. Prosty i tani zaradczy jest zamrożenie kilka galonów dzbanki wody i umieszczenie ich w pobliżu niego, gdzie może zwijać się i ochłodzić.

Nigdy nie stracić swój tempera lub ukarać psa, jeśli okaże się, że zrobili coś złego. Negatywne wzmocnienie po prostu sprawi, że Twój pies Przestrasz, co utrudni Ci trenować je. Użyj pozytywne wzmocnienie w każdej chwili, aby Twój pies do współpracy przy nauczaniu go nowych rzeczy.

Badania konkretnej rasy psa może być zainteresowany przed wniesieniem go do domu. Wiele osób popełnił błąd zakochania się w typie psa, a następnie dowiedzieć się później, że zwierzę nie jest dla nich naprawdę. Chihuahua, na przykład, są modne typu, ale bardzo trudne do pełnego nocnik pociągu, zwłaszcza w chłodniejszych klimatach!

Jeśli Twój pies spędza dużo czasu na zewnątrz, potrzebuje domu psa. Coraz zimno lub mokro może spowodować, że pies jest zestresowany i może powodować problemy zdrowotne. Daj mu miejsce, które ma suche podłogi i dużo miejsca.

Jeśli twój badać zwierzę daje ty leki wobec wziąć ognisko domowe i administrować wobec twój pies, pewny i zapytać pod kątem pomysły u dostawanie jego wobec połknąć ono. Psy różnią się tolerancją tabletek i źle przyprawionych płynów, więc mają kilka sztuczek w rękawie w przypadku, gdy się opiera. Dostawanie pewien pies wobec wziąć medycyna jest ważny, oprócz często wyzywający.

Czas jest kluczem przy sprowadzaniu psa do domu. Spróbuj wprowadzić go do nowego domu w weekend lub gdy masz kilka dni wolnego. Poświęć trochę czasu, aby poznać się nawzajem - to sprawi, że poczuje się znacznie bardziej komfortowo, gdy musi spędzać czas w domu sam. Ponadto, jeśli masz dzieci, upewnij się, że nie przytłaczają go na początku. Jeśli masz inne zwierzęta w domu, należy zachować szczególną ostrożność podczas wprowadzania nowego przyjazdu.

Jeśli nie jesteś w porządku z psem grając z butów i innych rzeczy w całym domu, kupić mu kilka zabawek. On będzie korzystać z rzeczy własnych, zwłaszcza jeśli są one interaktywne jak pull-zabawki można używać razem. Również kupić mu rzeczy, które może wykorzystać do zajmują się i pobyt z kłopotów!

Dostawanie pewien pies u pewien kaprys jest rzadko pewien dobry idea. Musisz upewnić się, że możesz sobie pozwolić na nakarmienie psa i pokrycie kosztów medycznych przed uzyskaniem zwierzaka. Zbadaj różne rasy, aby dowiedzieć się, który pies byłby najlepszy dla Twojej rodziny, Twojego stylu życia i wielkości domu.

Upewnij się, że twój pies wraca do Ciebie, upewniając się, że mają jakąś formę identyfikacji. Rozważ zakup kołnierza breakaway dla swojego zwierzaka. Tag powinien zawierać imię i nazwisko oraz dane kontaktowe, a także imię i nazwisko psa. Możesz także optować wobec mieć pewien mikro- strugać wprowadzony w twój pies.

Zainwestuj w oddzielną wannę, jeśli twój pies dostaje częste kąpiele. Kup dużą metalową umywalkę, w której będziesz miał dużo miejsca do szorowania, ale nie ryzykujesz zatkania rur w łazience. Dając mu kąpiel na zewnątrz i z dala od śliskość wanny porcelanowej jest również bezpieczniejsze dla Ciebie

Wobec zniechęcać twój pies z żucie wszystko w ten dom, połączyć równy porcje od woda, biały ocet i jabłko- cydr ocet w pewien rozpylać butelka. Delikatnie mgła rzeczy jak buty i uchwyty parasol, a to powinno odeprzeć psa. Jeśli nie, dab trochę miętowy maści mięśni na rzeczy, które są podatne na chomping i że powinno działać na pewno.

Jeśli myślisz o uzyskanie psa, ważne jest, aby wybrać chleb mądrze. Na przykład, jeśli masz dzieci, duże błędne psy mogą nie być dobrym pomysłem. Lub, jeśli mieszkasz w mieszkaniu, mniejsze rasy mogą być lepsze. Wybierz psa, który dobrze współpracuje z twojego stylu życia.

Bądź ostrożny przy wyborze rodzaju żywności karmić psa. Niektóre karmy dla psów zawierają barwniki i wypełniacze, które po prostu nie są dla nich zdrowe. Wybierając jedzenie, spójrz na etykietę na słowa takie jak "Badania karmienia AAFCO" i "testy żywienia". Te pokarmy przeszły badania żywieniowe i okazały się zdrowe.

Jeśli chodzi o dietę psa, należy uważnie monitorować rzeczy. Pokarmy o wysokiej kaloryczności są w porządku dla szczeniąt, które rosną. Jednak, jedzenie, że jedzenie, gdy są one dorosłe może spowodować znaczny przyrost masy ciała, które mogą zaszkodzić ich zdrowiu.

Porozmawiać z weterynarzem, aby zobaczyć, jakie rodzaje żywności pies powinien jeść. Są psy, które mogą mieć problemy zdrowotne i muszą być na niektórych dietach. Jeśli jest to kategoria twój pies wpada w, dając mu niewłaściwe jedzenie może umieścić jego zdrowie w niebezpieczeństwie. Twój badać zwierzę wola być w stanie powiedzieć ty co wobec karmić twój pieścić.

Prawda jest taka, że żadna rada też nie będzie doskonała. Każdy pojedynczy położenie wzywa pod kątem różny reakcje, czy ono ono co wobec karmić pewien pies albo czy czy wobec wziąć ten pies do badać zwierzę. Twój pies będzie szczęśliwy tak długo, jak je kochasz, i na szczęście, że jest najłatwiejsza część pracy!

About Utrzymanie psa zdrowe dobrze na starość

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly